Wpis z mikrobloga

dobra macie to małe info ze wczoraj co miało być o 18:30 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli nie wiecie kto to i myślicie że to randomy jakieś i kto to ugułem jest.
Oto Henning Baum niemiecki aktor wychodzący z zielonego samochodu, który był częścią serialu Der Letzte Bulle/Ostatni Gliniarz. Moment ten został uchwycony 5.11.2019r w Koloni. Fotka jest ugułem bardzo fajna, widać że zgromadzeni ludzie są podekscytowani widokiem aktora z niemieckiego hollywood, no chyba że ktoś woli podlaskie hollywood

Jeśli bardzo wam się podoba ta fotka to zachęcam do zakupu licencji, wydrukowania jej sobie i powieszenia na ścianie czy coś. kosztuje to tylko pare euro

https://www.alamy.com/cologne-germany-05th-nov-2019-the-actor-henning-baum-comes-in-a-film-car-from-his-film-the-last-bull-to-an-event-for-the-presentation-of-the-2019-cinema-programme-awards-credit-henning-kaiserdpaalamy-live-news-image331964938.html


#kononowicz
hlebak - dobra macie to małe info ze wczoraj co miało być o 18:30 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeże...

źródło: comment_1662212390quJJFdZk0Cn2R88DvuaxNj.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@hlebak: JPRDL pamiętam ten moment z perspektywy lajta Mariana gdy przybliżał tak do niego kamerę że omal mu jej do ryja nie włożył XDDDD Wielka szkoda że pełna wersja tej trasmisji przepadła, a pozostały jedynie shoty. To uniwersum swoim abdurdem potrafi przebijać jednak najśmielsze bariery XDDD
  • Odpowiedz
@hlebak: Myślałem, że zawołałeś po prostu do zdjęcia jakiegoś aktora, co był wtedy w Kolonii, żeby pokazać, że to nie jest żaden random. No myślę sobie spoko, a potem patrzę dokładnie, a tam Rysiek xDDDDD
  • Odpowiedz