Wpis z mikrobloga

@sadge: xd dodaj jeszcze więcej bramek Świderskiego z San Marino.

Taka prawda, że żaden janusz z wykopu nie będzie widział więcej niż profesjonalni dziennikarze i trenerzy. A jakoś tak się składa, że Milik gra w Juventusie, jednym z najlepszych jak nie najlepszym klubie Serie A, a Świderski w jakimś MLS, a wcześniej Grecji. Milik jako jedyny oprócz Lewego strzelał bramki w trzech klubach-zdobywcach Ligi Mistrzów.
@rzaden_problem: ale u góry w komentarzach masz statystyki Milika z klubu i z kadry. To jest przepaść. Nawet jak miał lepsze okresy w klubach to w kadrze grał tragicznie. I nie chodzi mi tylko o brak bramek. Do tej pory pamiętam mecz z Senegalem na MŚ. Tak słabego występu reprezentanta nie widziałem od wielu lat a oglądałem prawie każdy mecz od grubo ponad 20 lat.

Nie jestem żadnym hejterem. Wiem, że
a co miał dać kadrze jak miał 2 zerwane więzadła i to jedno po drugim, potem rok przerwy bo w Napoli był w klubie kokosa i do tego sporo kontuzji mięśniowych akurat wtedy gdy grała repra. Dopiero ostatnio odżył w OM i przed kadrą znów kontka. No taki jest, ale nie bez przypadku to Milik jest w Juve, a nie Świder czy Pio.


@rzaden_problem: miał je zerwane ale sie wyleczył i