Wpis z mikrobloga

Nigdy bym nie pomyślała, że można chcieć mieć piegi () To trochę smutne, bo jestem pewna, że ta moda wzięła się z filtrów na instagramie, które oprócz powiększenia ust, wzmocnienia kości policzkowych i dodania rzęs, malują piegi na policzkach i nosie. #logikarozowychpaskow #rozowepaski #instagram #uroda
Pobierz Lala-Sassy - Nigdy bym nie pomyślała, że można chcieć mieć piegi (ಠ‸ಠ) To trochę smut...
źródło: comment_1662188686nqox3Q7YiiqbGpmcRrjIzq.jpg
  • 20
@Castellano: Myśle, że się wzięła bo naturalne piegi zazwyczaj są cna całej twarzy lub tylko na policzkach, a takie piegi dodane na filtrach insta są właśnie na kościach policzkowych, pod oczami i na mostku nosa.
No daj się trochę #!$%@?ć.
ludzie chcą wyglądać inaczej, oryginalniej, dlatego też ubierają się osobliwie. chcą w ten sposób znaleźć swój styl. chyba nic w tym dziwnego?


@Castellano: tsk osobliwie ze po miescie chodza same klony
@Keris: teraz mam właśnie na nosie i koło nosa i jakoś teraz uważam że pasują mi do zielonych oczu i brąz włosów z rudym połyskiem xD ale jako nastolatka ich nienawidziłam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
dziewczyny domalowywały sobie piegi już w czasach nastoletnich mojej mamy, więc z pewnością nie jest to moda z instagrama


@Miriamele: a we 90 i 00 smarowały się cytryną aby wybielić te plamy pigmentacyjne, to że teraz sobie je tatuują jest niczym innym jak modą właśnie z social mediów. Doczekamy jeszcze czasu kiedy cellulit i rozstępy będą "modne". Jak każda inna skaza na ciele która jest "naturalna".