Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: To lewactwo skomple, płacze, wyzywa i poniża każdego komu się ten serial nie podoba, kolega z obrazka to idealny przykład XD

A jesteśmy na etapie cenzurowania internetu, przez lewaqów bo ktoś śmie smiać inne zdanie.
https://www.wykop.pl/link/6802317/imbd-usuwa-oceny-ponizej-5-10-dla-serialu-wladca-pierscieni-pierscienie-wladzy/

Dla was wolny rynek to zbanowanie autorki jednego z najpopularniejszych dzieł literatury bo powiedziała że facet w sukience nie może być lesbijką XD
@Kryspin013: To lewactwo skomple, płacze, wyzywa i poniża każdego komu się ten serial nie podoba, kolega z obrazka to idealny przykład XD


@ElonMuskKochamCie: nie śledzę całego internetu ale jak na razie to wciągu tygodnia widziałem kilkadziesiąt wpisow z bólem dupy od wykopowych konserw vs jededen obrazek z twojego wpisu jakiegoś oszołoma.

Ale pomijając to to i tak nie zmienia sytuacji, ze prywatna firma zrobiłą sobie #!$%@? serial za własne pieniądze
Nawet nie wiem o co tu chodzi, więc nie komentuję tego fikołka


@Kryspin013: https://www.wykop.pl/link/6369963/tak-wyglada-lewacka-wolnosc-jk-rowling-nie-zaproszona-na-gale-hp/

próbujecie na siłę tu wcisnąć jakiś spisek xD


Ale jaki spisek, to już twoje urojenia. Reżyser i aktorzy odwrócili scenariusz do góry nogami żeby wepchnąć swoje poglądy społeczne i polityczne. Wyszło gównianie i tyle. Ludzie się z tego śmieja. Każdego kto ocenia nisko ten serial od CNN po Washingtonpost mianujesz prawakiem?
@Kryspin013: jajco. Mówisz o wolnym rynku a ja ci pokazuje że ch*j w keczupie a nie wolny rynek bo lewaczki wszystkich blokują i cenzurują. A każdego kto się z tym nie zgadza taki inteligent jak ty określi prawakiem, polakiem i jeszcze pewnie katolikiem.

Najwyżej ten zdroworozsądkowy wolny rynek™ ich zweryfikuje. Ty byś regulacje jakieś chciał na nich nałożyć czy co? xD


Urojenia part2 myślisz że ktokolwiek bierze na poważnie te oceny?
jajco. Mówisz o wolnym rynku a ja ci pokazuje że ch*j w keczupie a nie wolny rynek bo lewaczki wszystkich blokują i cenzurują.


@ElonMuskKochamCie: I tak się przejmujesz lewaczką J. K. Rowling, że ją lewaki cenzurują?

A każdego kto się z tym nie zgadza taki inteligent jak ty określi prawakiem, polakiem i jeszcze pewnie katolikiem.


@ElonMuskKochamCie: Dużo jeszcze tych fikołków tutaj jebniesz?

Urojenia part2 myślisz że ktokolwiek bierze na poważnie
Kryspin013 - > jajco. Mówisz o wolnym rynku a ja ci pokazuje że ch*j w keczupie a nie...

źródło: comment_1662159009jQOK8i7UTagczzHYvEbb7i.jpg

Pobierz
Ten sam lewak: rogi nowego iphona nie mogą być kwadratowe! Steve Jobs w grobie się obraca jak widzi z nieba nowego iphona

( ͠° °)
@ElonMuskKochamCie: ja #!$%@? co ten lewak wymyśla xD

Najpierw : nie wiem o co chodzi (J. k. Rowling), odpisujesz mu to nagle
" A co mnie Rowling obchodzi" xD

Wytykasz debilowi kolejne przykłady jak lewactwo #!$%@? a on mówi "ale co mnie obchodzi XXX" i myśli że jest cacy xD

Ale on widział na wypoku KILKADZIESIAT wpisow prawakow i tylko jeden #!$%@? lewaków który jeszcze trzeba mu było pokazać (lewactwo jest
I tak się przejmujesz lewaczką J. K. Rowling, że ją lewaki cenzurują?


@Kryspin013: No to jest zupełnie realny problem, bo zaczyna się od palenia książek, dostała też groźby. W dodatku za wypowiedź, która nie była w żaden sposób kontrowersyjna lub karalna.