Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ulath: generalnie chodzi o to że miałem zużyte tyle samo mniej więcej przez cały miesiąc. Fakt jest taki że #!$%@?ł się ten system obecnie po całości
  • Odpowiedz
@PMV_Norway: u mnie lipiec 393kwh 778kr, sierpień 411kwh 1729kr to jest za sam prąd, bez przesytu o tyle wzrosła cena w sierpniu.... za net jestem w grupie 2-5kwh 250kr na miesiąc. u was na południu był bardzo drogi prąd chyba stad ta kwota
  • Odpowiedz
@PMV_Norway: Ten nowy model opłat za przesył (fastledd i energiledd) to jakaś porażka. Jak ktoś ma elektryka i ogrzewa dom to wybuli 450 samej opłaty przyłączeniowej. Oszczędzamy prąd, zużycie o 20% niższe niż w zeszłym roku a rachunki 30% wyższe. Dobrze chociaż, że elektryka pod pracą jeszcze pozwalają mi ladować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Stashqo: ehh nie ma to ja diesel :-D
@MatthewDuchovny: tak jest stote 90% od września inna razie tyle, radź sobie sam dalej. na razie nic więcej nie zamierzają dokładać a już wróżą 20kr w zimie za kWh
  • Odpowiedz
ehh nie ma to ja diesel :-D


@ulath: Nawet jakbym płacił za prąd do elektryka to wciąż taniej niż tankować paliwo :P
90% ulgi powyżej 0,70nok zostaje z nami do marca 23' zdaje się. Rząd zaczął kminić jedynie dlaczego to z kasy państwowej idzie kiedy to głównie spółki energetyczne się pasą na tej wyprzedaży całego prądu do Europy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MatthewDuchovny: Połączenie północ-południe jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stashqo: no taniej jeśli lądujesz w domu i masz ulgę, gorzej jak trzeba jechać gdzieś dalej a cena na ładowarce 6-7kr za KWh ;-)
dobrze ze do pracy mam teraz 5km i jeżdżę codziennie rowerkiem :-D
  • Odpowiedz