Wpis z mikrobloga

Hej
oczywiście jak cała reszta dostałem dziś informację o zmianie opłat w odNowa :/

czy ja to dobrze rozumiem że mając na koncie 0,- jedynie co zrobią to wyłączą mi stan darmowy ale konto jest dalej zdolne do odbierania połączeń przez 12 miesięcy ?
Plan jest taki że mam to gdzies przez 11 miesięcy a po 11 miesiącach wrzucam 5,- i coś tam kupuje i zabawa w kolejne 11 miesięcy.. telefon użytkowany przez babcię która jedynie odbiera połączenia play, nie widzę sensu utrzymywania salda powyżej 0,- po tej ich zmianie ..

"W obecnym wariancie oferty odNOWA obowiązują następujące zasady: cykl rozliczeniowy zaczyna się w dniu aktywacji i trwa miesiąc. Jeśli w cyklu użytkownik nie wykona żadnej płatnej aktywności, operator pobiera 3 zł. Jeśli na koncie jest 0 zł – Play odłącza Stan Darmowy, czyli rozmowy i SMS-y do Play za darmo. Jeśli przez 12 miesięcy użytkownik nie wykona żadnej płatnej aktywności, jego konto jest dezaktywowane, a niewykorzystane środki przepadają."

#play
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matpiotr: może dlatego że majac odNowa mozna bylo na nim aktywowac Stan darmowy I wykonujac 1 połączenie platne albo sms miesiecznie bylo darmowe w obie strony . W play24 brak opcji aby przejsc na rok waznosci ..
@mathkaczy: Niejasna pozostaje kwestia pakietów. Zgodnie z opisem oferty odNOWA: "Pakiety bez daty ważności
Korzystasz do ostatniego MB, SMS-a lub minuty." Czy jeśli kupię teraz pakiet GB lub minut, to czy przy wyzerowanym koncie nadal będę mógł korzystać z zakupionych pakietów reklamowanych jako bezterminowe?
@the_red: obstawiam że tak ale musiałbyś się raczej u źródła dowiedzieć, wychodzi że będa ci pobierac 5,- jak mają z czego jak nie to ci wyłączą stan darmowy i możliwość dzwonienia, nie wiem jak z netem