Wpis z mikrobloga

@imdb: Podobnie z tymi spodniami od gdziebądza i polepole. Zwykłe dresy z materiałow chińskich/bangladeskich ale 250zł bo szyte w Afryce. Trudno jest konkurować z wielkimi śmieciówkami ale Polska to nie zachód europy i tutaj dość mocno każdy patrzy na cenę.

Mnie zastanawia z jakich materiałów oni mają te worki po cemencie. U nas to papierowe gówno rozpada sie czasami w rękach xDD
Cena raczej koło 400zł jak spodnie kosztują 250zł.
Mnie zastanawia z jakich materiałów oni mają te worki po cemencie. U nas to papierowe gówno rozpada sie czasami w rękach xDD


@dawid131: Z całkiem innych niż w Polsce. Byś się zdziwił jak popularne są wśród turystów torby czy porflele z takich worków w Laosie czy Tajlandii
@imdb ta, inflacja, nie wiemy xD 300 minimum bo przecież ma być fair i produkcja etyczna w kraju trzeciego świata. Jaka to jest fałszywa baba to ja nawet nie...
@Sefton tylko to cały czas cena z dupy, nawet jeszcze bardziej. Materiał to odpad, za praktycznie darmo, szyte w kraju trzeciego świata za jakieś grosze. Do tego duża porcja ideolo frazesów, eco sreko i jeb kilka stówek. Idę o zakład, że najwięcej zarabia