Wpis z mikrobloga

Warto wrócić do wota? czy może lepszy aktualnie byłby War Thunder?
W wota grałem z 8 lat temu i gra dla mnie była świetna ale zrezygnowałem bo za często match making zawodził, rzucając stockowy 6 tier na 8 tiery, albo pociski goldowe które przebijały wszystko, albo 10 tiery które były na minus na prawie każdej bitwie co było przymuszeniem do kupowania konta premium i czołgów po 200 zł.
Trochę lat minęło więc może coś się zmieniło na +? jeśli chodzi o War thundera to pograłem może kilka dni w czołgi ale to nie jest to co wot, choć może kwestia czasu aż by się spodobał bo kilka dni to tyle co nic.
#wot #warthunder #worldoftanks
  • 21
@kerri: MM dalej jest +2/-2, jak kiedyś płakałeś o golda tak teraz też będziesz płakał bo gracze mają więcej kredytów więc jeszcze częściej go używają, a na X tierach jak wychodziłeś na minus bez sensownego wyniku tak dalej będziesz wychodził
@kerri: grałem dużo na studiach. co jakiś czas odpalam na 2 bitwy i z moic h obserwacji wynika, że dokładają tylko kolejne waluty premium. jak miałeś wymaksowany 10 tier to już nie masz bo dołożyli dodatkowe moduły i ulepszenia.
@kerri: No WT to jest zupełnie inna gra, szczególnie w realistycznych bitwach.
W WT może nie masz problemu złotej ammo, ale ją pojazdy premium i co gorsza (szczególnie na top tierach) gracze z pojazdami premium(niektóre #!$%@? OP) wysoko ponad swoim regularnym poziomem co mocno pogarsza rozgrywkę.
@kerri: 8 lat temu, to nie było tak łatwo o dni premium, stockowy 6 tier z mm -2/+2 expiłeś rok. Teraz są rezerwy, które dają +100 exp przez 1h/2h jakieś expy x5 za wygraną w jakiś misjach czy nagrodach za twitch drop. Także nikt mi nie wmówi, że gra się nie zmieniła xD Bo chyba nikt nie pamieta, że expic 9tier zeby mieć X to trzebabyło grać 25h z kontem premium,
@kerri: Dodatkowo program rekrutacyjny wtedy był, ale była jedna nagroda i dośyć słaba. Teraz za obligacje możesz kupić 8 premium, no i program rekrutacyjny też ma więcej premek do zaoferowania.
@Dodwizo: Teraz próbuje coś w samoloty WT. Podobają mi się ale za każdym razem po tygodniu grania przestaje w nie grać, tak jakby brakowało w nich czegoś co mnie przytrzyma na dłużej.
@Prychacz: To raczej odpuszczam. W wocie granie stockowym czołgiem to jest koszmar a co dopiero jak wrzuci na wyższe tiery.
@zachar888: No mi bardzo długo zajeło wbicie X tieru a dokładnie E100. Tak czy siak najlepiej mi się grało 6 tierem Hellcatem? jakoś tak. Dobre działo więc na wyższych tierach i tak przebijał, szybki, dobre opuszczanie działa, nie przynosił strat a pancerzu i tak nie miał więc pociski goldowe nie przeszkadzały.
@kerri: Pod względem tych wszystkich aspektów, o których mówisz to moim zdaniem nie warto wracać, bo niewiele się zmieniło. Jak masz jakieś lepsze alternatywy do ogrania to raczysko zwane wotem możesz sobie śmiało odpuścić.

@zachar888: To akurat też może być duży minus, bo przez szybki grind masz więcej idiotów na wysokich tierach.
W wota grałem z 8 lat temu i gra dla mnie była świetna ale zrezygnowałem bo za często match making zawodził, rzucając stockowy 6 tier na 8 tiery, albo pociski goldowe które przebijały wszystko, albo 10 tiery które były na minus na prawie każdej bitwie co było przymuszeniem do kupowania konta premium i czołgów po 200 zł.


@kerri: Wargaming zmienił WOT w totalne gówno, o czym przynajmniej mogłem trochę przeczytać niedługi
@romek898 czy ja wiem, gdyby nie słabsi gracze to nikt by nie pograł, tylko zrobić jakieś misję graniczyło by z cudem. Tak samo gdyby same fiolety w to grały to dopiero byłby ból, wieczny płacz o wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)