Wpis z mikrobloga

W gorących beka z łowców pedofili bo hehe tylko ułomków łapią xD Tym czasem dwa tygodnie temu złapali gościa który gwałcił regularnie dziewczynke 13lat oraz dwójke innych z rodziny każąc robić im dobrze i rozbierać się nago za kare. Średnio 8 na 10 to ułomki, ale jak im siądzie prawdziwy pedofil to jest grubo. Byli już nauczyciele, ojcowie i inni cwaniacy z twardym cp na telefonie. Więc jak czytam obrońców pedofili z wykopu to kisne xD Pewnie macie jakieś syberysjkie myszki na telefonie i wyparcie wam siada głowe.

#ecpu #heheszki #bekazpodludzi #patologiazewsi ##!$%@? #gownowpis #przemyslenia
ElonMuskKochamCie - W gorących beka z łowców pedofili bo hehe tylko ułomków łapią xD ...
  • 17
  • Odpowiedz
@ArcymagOgnia: ciekawe ilu ludziom zniszczyli zycie


No właśnie ilu? Na 200 osób ile było przypadkowych ofiar XD? Zero? Może wolisz jak po ulicy chodzi ojciec który umawia się z innym facetem na orige na własnym synie - ale przecież jeszcze nie zgwałcił więc jest dobrze, legalnie tak pisać po necie. Jakby się policja miała o kimś takim dowiedzieć gdyby ECPU nie działało? Aż młody by się powieśił?

Ile żyć uratowali? Tutaj
  • Odpowiedz
ciekawe ilu ludziom zniszczyli zycie swoim samowolnym strozowaniem


@ArcymagOgnia: ciekawe ile razy pisałeś o seksie z 13 latka … jprd bo dla mnie i 18stka to dziecko … może prawo mówi inaczej ale jakim trzeba być człowiekiem aby umawiać się z dziećmi poniżej minimum 18 lat …
Może jakiś niewinny się trafi, pomyłki się zdarzają i w sądach ale tu akurat ratuje się dzieci więc mogę to im wybaczyć.
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: Policja nie robi show dla wyświetleń i lików, to po pierwsze. Po drugie ty zwyczajnie nie masz pojecia ilu prawdziwych pedofilow policja eliminuje, a nie przegrywow z malych dziur, ktorzy nigdy nie trzymali oobiety za rękę. Po trzecie moze zacznij patrzeć na tych calych lowcow z odrobina krytyki, co?

@101101101: Ten maly karzeł jest groźny jak ma kolegów za plecami, a czemu on gada z prawdziwym zbokiem jak równy
  • Odpowiedz
@retmix: sądy, psychologowie, policja i inni sledczy w tym takze zwalczajacy cyberprzestępców. Kurcze no nie widze w tym band sebiksow i karyn. Tu nie wystarczy udawać kozaka na livie, co wiecej jestem na 100000% pewien, ze gdyby ci idioci z cepu i innego gowna spotkaliby prawdziwego pedofila, nawet by go nie zauwazyli XD
  • Odpowiedz