Wpis z mikrobloga

@DaveZ: nie wytłumaczysz. Wykopki zwęszyli darmową kaskę i już się rozpoczął kwik "dejcie euro niemiaszki, hehe". I tak to działa. Kaczyński rzuca puste hasło o pieniądzach, a ludzie małpiego rozumu dostają i pchają się drzwiami i oknami żeby im choć grosik skapnął. To jakaś groteska. Ja rozumiem, że na wykopie siedzą dzieci, które mają w dupie prawo i międzynarodowe ustalenia, ale temat jest tak często wałkowany że można by sądzić że
  • Odpowiedz
Nooo dobra, ale to znaczy ze reparacje wojenne się nie należą?


@Usted: No i dostaliśmy Szczecin, Wrocław, Gdańsk i Olsztyn.

Niemcy dzwonili, powiedzieli że OK, dadzą i osiem kaczylionów, ale granica z 1939.
  • Odpowiedz
@Man0lo: o nie co sobie o nas za granicą pomyślą. Wstyd na cały świat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

XDDD to jak Polaka stawia takie pieprzenie do pionu, to jest niesamowite. To powinno mieć swój termin medyczny xD

80 lat temu Niemiec palił Polakami w piecu, a teraz Polak się wstydzi o 5 złotych upomnieć xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Wymuszenie tych reparacji to projekt na dekady i oczywiście po dobroci ich Niemiec nie odda a PiS jest za cienki w uszach by je wywalczyć.


kolejny polaczek napisał:

chłopie jestes mentalnym parobem. Nadajesz sie jedynie na pole szparagowe Hansa.


@throwaway2137 @iustus_ultimus: Mam do was pytanie - ma się rozumieć, że negując prawomocne zrzeczenie się reparacji przez stronę polską, polaki też zrzekną się Dolnego Śląska, pomorza i reszty ziem zachodnich?

pisowski plankton
  • Odpowiedz
@Kadet20: ostatnio balowałem na kawalerskim z młodym Polakiem który ostanie 16 lat spędził w Niemczech. Na pytania co u nich mówią o nas i co mnie zdziwiło to generalnie tam chwalą podobno nasz rząd za postawienie się mocniejszym Niemcom.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@krabopajonk: @mk321: chyba chodzi że powiedział coś w stylu jak Norwegowie śmią chcieć za gaz tyle pieniędzy, że wykorzystują wojnę a my tak Ukrainie pomagamy i że nam się za to za darmo należy (końcówka to moja twórczość własna z tym że za darmo ale wedlug mnie taki był wydźwięk tej jego wypowiedzi)

No to Norwegowie śmieli śmieć powiedzieć, że taki #!$%@? a skończy się pewnie tym że będziemy ten
  • Odpowiedz
@Kadet20: TVP kreuje przekaz na wewnętrze potrzeby. A dokładnie rzecz ujmując jest przekaz dla ich elektoratu i to pewnie tego najtwardszego. Komunikacja na poziomie międzynarodowym jest zupełnie inna. Wewnątrz będą krzyczeć o reparacjach a na zewnątrz będą przyciągać Niemców atrakcyjnymi podatkami żeby otworzyli kilka nowych fabryk. I tak to się kręci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przeglądam te komentarze powyżej i po raz kolejny się przekonuję, że dla tego kraju nie ma już ratunku. @DaveZ ma 100% racji. Większość psychoprawicy da się wyruchać za każdego "plusa" co im PiS obieca. Teraz obiecują 6 BILIONÓW! Idźcie przygłupy dalej głosować na partię, która po drobne 120mld się przecież nie schyli. Mamy #!$%@? stosunki dyplomatyczne z większością liczących się państw w Europie. Zamiast budować sojusze na mega ciężkie czasy, to oni
  • Odpowiedz
ma się rozumieć, że negując prawomocne zrzeczenie się reparacji przez stronę polską, polaki też zrzekną się Dolnego Śląska, pomorza i reszty ziem zachodnich?


@windows95: xD pomorze nigdy nie było rdzennie niemieckie, to ziemie polskie. Chyba pomyliło Ci się z Zachodniopomorskim. To raz
Dwa - jak chcą kasy za ziemie odzyskane, to DO ROSJAN z tym, ew. do USA i UK, bo to oni nam dali te ziemie. Wschodnie Niemcy, łącznie z
  • Odpowiedz
@Dupcyfer: Oczywiście ze tak. Jak przyjdzie ktoś Ci do chaty, zamorduje ci matkę ojca siostrę brata psa i kota, #!$%@? ci dom, ale powie o masz tutaj dom, nawet ładniejszy i większy niz miałeś to znaczy, ze juz jesteście kwita?


@Usted: Jeżeli podpiszę na to kwit to tak.

@Capo_di_Sicilia: Nie, co nie znaczy ze nie mamy o tym przypominać i bić w dzwony przy każdej możliwej okazji.


A może
  • Odpowiedz