Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki podpowiedzcie proszę czy zapisując się na kurs prawa jazdy lepiej jest wczesniej przygotować się z teorii, samemu kupić ksiązki/testy? Czy wystarczy szkolenie na kursie i dopiero po tym jeszcze testy rozwiązywać? #prawojazdy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63109788e90046d2cec115e8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 4
  • Odpowiedz
Czytać książkę która się dostanie na szkoleniu i od razu robić działami testy. Ja robiłam pytania na zdamyto.dopiero jak przerobilam pokrotce większość działów to wtedy zaczęłam robić testy egzaminacyjne i zdałam teorię za pierwszym razem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja robiłem tak wykupiłem testy na zdamyto(nie reklama po prostu najlepsze są). Włączałem totalne zrycie bani jako muza w tle i na słuchawkach siedziałem całą sobotę niedzielę od 8 do 20 i zrobiłem chyba z 100 egzaminów próbnych i teorie pamiętam, że gośc się zdziwił egzamin właściwy zdałem jakoś w 2,5 minuty xDDDD
DrumBass - @AnonimoweMirkoWyznania: ja robiłem tak wykupiłem testy na zdamyto(nie rek...
  • Odpowiedz