Wpis z mikrobloga

@GrubyKociol: twierdzę jedynie, że to skomplikowanie bardzo prostej czynnosci jak pojscie do sklepu i kupienie roweru. Rozpakowywanie roweru, skladanie go, pozniej znowu rozkladanie, pakowanie, czekanie na kuriera, modlenie sie, zeby sie nie porysowal w transporcie bo wtedy Ci go nie przyjma. Nie rozumiem czemu nie zrobia chociaz jednego centrum testowego w calej Polsce. Ja np. chcialbym sprawdzic kilka ich modeli - wszystkie mam zamawiac i odsylac? Przeciez to #!$%@?.
  • Odpowiedz
@amityxd: Tak #!$%@?, już widzę jak się #!$%@? ze sprzedawcą w sklepie i mu mówisz PANIE PODNIEŚ MNIE PAN TO SIODEŁKO O PÓŁ MILIMETRA, BO GENERUJE PRZEZ TO 199 ZAMAIST 200 WATÓW.

Chcesz mieć idealnie ustawiony rower, to robisz bike fitting na specjalnej maszynie przed zamówieniem, a nie idziesz się przejechać dookoła sklepu xD
  • Odpowiedz
@mailo: Wiele sklepow stacjonarnych ma rowery testowe gdzie ocenie jako rower ma feeling i prowadzenie, jest tez wiele centrum testowych, ktorych te wysylkowe marki nie maja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mailo: @GrubyKociol: @amityxd: Się pozwolę wtrącić w dyskusję- ja przed kupieniem roweru wziąłem sobie ten model który chciałem kupić 2x na całodzienny test i choć kosztowało mnie to stówę to przynajmniej wiem jaki rozmiar mi siedzi i jak w różnych warunkach się rower sprawdza ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mailo: to ciekawe bo ja właśnie pod koniec 2020 chciałem kupić spectrala i dostawy były na drugą połowę 2021. Ostatecznie wybrałem gianta i też jestem mega zadowolony.
  • Odpowiedz