Wpis z mikrobloga

@BotRekrutacyjny: jak wygląda zakup roweru od niech przez internet? Zastanawiałem się nad kupnem enduro od nich jakiś czas temu ale bałem się transportu kurierem.

BTE chyba trochę zepsułem ci prezentację twojej dyni XD
  • Odpowiedz
@BotRekrutacyjny Problem w tym, że rower wypada przetestować przed zakupem lub przynajmniej na nim usiąść. Inaczej to kupowanie kota w worku. Czy Canyon ma chociaż jedno centrum testowe w Polsce?
  • Odpowiedz
@amityxd: a w czym problem odesłać rower jak nie trafi się w rozmiarówke? Po za tym przecież jest cała geometria w tabeli podana, to trzeba być bardzo #!$%@? żeby nie móc wybrać ramy pod siebie.
  • Odpowiedz
Przecież na stronie canyona podaje się swoje wymiary i sami podpowiadają odpowiedni rozmiar ramy. Z tego co wiem działa to dobrze.
  • Odpowiedz
@amityxd: dylemat można oczywiście mieć jak jest się na granicy rozmiarów, ale wtedy w zależności od rodzaju roweru i osobistych preferencji wybierasz mniejszy lub większy rozmiar (jak wspomniał przedmówca zawsze można zwrócić, lub wymienić na inny rozmiar). Przecież idąc do sklepu też nie przetestujesz roweru nie wiadomo jak, bo możesz tylko na niego usiąść i przejechać się kawałek pod sklepem, a to:
- w przypadku roweru terenowego nie pozwoli Ci na
  • Odpowiedz