Wpis z mikrobloga

Mircy, gdzie jeździcie? Mam t300rs z tlcm, niestety t300rs ostatnio mi się przegrzewa i traci FF, co skutkuje słabszym czuciem drogi... Nie wiem, czy to kwestia chłodzenia, czy zbyt wysokich ustawień.

W każdym razie przyłączyłbym się na weekendy do jakiejś pojeżdżawki. Gram w goglach VR, coś tam ogarniam ale bez szału (1.55.3 ferrari italia na Imola, tak poza tym to słabo - 7.30 gt3rs nordschleife).

#assettocorsa
  • 6
@tom1988 Kiedy kupowałeś kierownice?
Niektórzy mówią że nowe wersje są jakoś poprawione, ja kupiłem t300 miesiąc temu, ffb na 100% i szczerze nie zauważyłem tego problemu, ale rzadko też jeżdżę więcej niż 45 minut bez przerwy. I nie wiem czy faktycznie zniwelowali problem, czy za mało tyram sprzęt żeby zauważyć ( ͡º ͜ʖ͡º)
@wycz: wydaje mi się, że trochę pomogło, ale tylko na 3-4 okrążenia na Imoli, a później wszystko wraca do stanu początkowego... Zwiększyłem FF w grze na 100% z 80%, dlatego tak się dzieje, mimo wszystko z mocniejszmy FF jedzie mi się lepiej, a gdy tylko się traci z bezproblemowego 1.56.1 na dzień dobry w f458 mam czasy gorsze o sekundę, półtorej, bo nie czuję drogi.