Wpis z mikrobloga

@gien: i co mi to da, skoro nawet progu 50 mbps nie przeskakuje? XD kiedyś, gdy mało osób mieszkało, to normalnie wieczorami wyciągał po 70 mbps, a teraz? Teraz nie mam co liczyć na 20/20 mbps XD
@SlepyBazant: akceptowalnie, na firmowym mam akurat televideo to będzie to co obiecali :P

Finding fastest server... 10 Servers online
..........
Server: Wroclaw speedtest.k.pl:8080 by Korbank S.A (80.0259 km from you): 10 ms
Ping: 10 ms.
Jitter: 0 ms.
Determine line type (2) ........................
Fiber / Lan line type detected: profile selected fiber

Testing download speed (32) ...................................................................................................................................................................................................................................................................................
Download: 917.67 Mbit/s
Testing upload speed (12) ..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Upload: 1035.77 Mbit/s
@SlepyBazant: U mnie jest to samo. Ofertę zmienili na 333/333, ale jak do nich dzwoniłem czemu dalej mam 100/100 to ktoś coś mówił o brakujących switchach w serwerowni w naszym budynku. Różnica jest taka że przy 100/100 faktycznie te 90 downloadu mam, więc tu nie mogę narzekać. No ale jak wszyscy mają 333 a ja mam 100 za taką samą cenę to trochę lipa.
@SlepyBazant: Oporów. Zmieniłem ze 100 na 333 - na stacjonarnym, po kablu mam w speedteście 326/326
Na telefonie po WiFi - w pomieszczeniu z routerem 78/84, w dalszym pokoju już 24/28
Ale WiFi mam ustawione na 2,4 GHz, z 5 nie korzystam.