Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cześć Mireczki! Jakie rękawice na zimę polecacie? Szukam już od kilku dni i mam wrażenie, że wszystko to jest o kant dupy... Jak już znajdę coś co polecaja testy, to w opiniach znajdzie się ktoś kto napisze, że wcale nie chronią przed zimnem...
Zależy mi na ciepłe. Mam od zawsze problem z marznącymi łapami. Grzane manetki nic nie dają, bo dłoń zamarza od zewnątrz. Handbar też nie pomaga.
Cena nie gra roli, chce jeździć nawet przy ziobrze, bo korki w mieście mnie dobijają.
Z góry dziękuję za odpowiedzi
#motocykle
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kipowrot: @Tuff: a jaką to ma wytrzymałość?
Czytałam, że do 4 h grzeją, ale jak się okaże, że mają aku jak większość intercomow, to chyba szkoda zachodu
@azgag: Mam Knox Zero i daja radę do około 10 stopni. Poniżej ubieram Held-y dedykowane chyba na skutery śnieżne. Na trasie, przy 2-3 stopniach ogrzewanie manetek włączam na maxa i jak jest sucho to dają radę. Jak jest wilgotno, pada deszcz albo mżawka to po kilku godzinach na autostradzie zimno daje się we znaki.

Na miasto te Knoxy + grzane manetki by mi wystarczyły.
@azgag: Ja mam Richa Cold Protect GTX na zimne dni, używałem jeżdząc przy 5+ stopniach i dawały radę w mieście, niżej w zimę mi się nie chce jeździć bo więcej ubierania niż jazdy.
@azgag: polecam dodatkowe cienkie rękawiczki z materiały termoaktywnego, jakieś takie do biegania. Po założeniu motocyklowych zupełnie ich nie czuć, a bardzo mocno poprawiając komfort.