Wpis z mikrobloga

Dobra nie było mnie rok czasu, czas podsumować czego dokonałem podczas nieobecnośći
Z dedykacją dla bobolaków, utrzymanków mopsu i pecików co narzekają a nic nie zrobili poza klepaniem w klawiaturkę:

1 Jarula dojechany tak jak domowi oprawcy powinni być dojeżdzani zniknął na dwa miesiące ze strachu i boi się odpalić live
2. Artykuły Storcha i Kuby Szczęsnego przed i po których pewien CEO wariował
3. Marianek biegnie z płaczem do fundacji przeciwdziałającej hejtowi i stalkingowi bo sobie nie radzi z moją presją
4 Demaskuje Emiliana i Zieloną88 jako multi konta wesołej parki z Krzyżowej
5 po wizycie w MOPR i dostarczeniu adresów oraz danych osobowych ekipy opiekunów MOPR kieruje sprawę do prokuratury 9 czerwca. Inna sprawa to wniosek MOPR o opinię biegłego i jego stan psychiczny.
Na szkolnej pojawia się kuratorka.
6 Aron z mordą w trawie gdzie jego pies szcza co rano
7 Krecik w kałuży a damskie okulary przechodzą do historii
8 Sprawa dla Reportera w piątek o godzinie 9 gdzie pogadamy o procederze wykorzystywania nieporadnych osób na szkolnej
9 Dzięki sprawie cywilnej wchodzę w posiadanie wielu informacji których mogę używać do dalszych postępowań
10 zbiórka charytatywna na protezę ponad 7000 zł @analne dildo pisał do dziewczyny by nie przyjęła kasy ale ona olała go ciepłym moczem czyli zrobiła tak jak postępuje się z bobolakami
11 Dojechanie w zaledwie 1 dzień wąsatego mitomana Piotrusia który wyłudził od widza kasę na ,,leczenie wnuczki''

Dużo więcej bym napisał ale nie jestem @zielona88 i nie chce naruszyć tajemnicy sądowej i dostać za to 241 KK

#kononowicz
#patostreamy
  • 27
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

10 zbiórka charytatywna na protezę ponad 7000 zł @analne dildo pisał do dziewczyny by nie przyjęła kasy ale ona olała go ciepłym moczem czyli zrobiła tak jak postępuje się z bobolakami


@OlgierdAndrzejewski: na szkolnej było już tyle podłości, że można się na nie znieczulić, ale to jest wyczyn godny prawdziwego odpadu ludzkiego. Jakim śmieciem trzeba być żeby w taki sposób wtrącić się w akcję pomocy osobie potrzebującej...