Wpis z mikrobloga

Henna, już było to pytanie. Raz zrobiłam i z ciemnego brązu stałam się kasztanowo ruda ()
Jak chcesz rudy jak wiewiór to polecam henna + cassia. Są mieszanki już zrobione z henny, tylko wybrać odcień.
@Opportunist: to nie jest farba, więc nic nie zniszczysz. To są zioła a im dłużej tym lepszy kolor wyjdzie. Dodatkowo henna pogrubia włosy i z każdą warstwa są grubsze ʕʔ
Na Fejsie jest fajna grupa włosing i tam dziewczyny pokazują jak robić i jak im wychodzi :)
@Opportunist: to masz kilka problemów i najpierw bym się zajęła pielęgnacją włosów zamiast zmianą koloru. Zaraz po farbowaniu jest złudne wrażenie, że farba polepsza stan włosów, błędne koło, bo pogarsza xd.
Aha i henna może wywalić barwnik farby z włosa, poczytaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jest tylko moja propozycja, jeśli zależy ci na naturalnych sposobach bez niszczenia włosów i skóry głowy chemią.
@Aurielle: Oj tam dobra wolę się nastawić na porażkę a miło się zaskoczyć niż się nastawić na super efekt a później płakać bo z doświadczenia wiem, że jak się cieszyłam za wczasu to się spieprzało :p np u fryzjera za 600 zł xD a ziołowym miksturom nie ufam bo na zioła trzeba uważać :p