Wpis z mikrobloga

Kurła, właśnie zapłaciłem 2 364 HRK za Ubera bo uznałem z różową, że zajebiście byłoby dziś w nocy poimprezować w Splicie. Cały przejazd w zasadzie przespany, bo wcześniej trochę pite było, zaraz uderzam w balety, a jutro trzeba wrócić i chyba znowu Uber. Budżet na wyjazd zdążyłem już trzy razy przesunąć, a jeszcze Albania i Korfu, fuq.

#wakacje #chorwacja #podrozujzwykopem
K.....y - Kurła, właśnie zapłaciłem 2 364 HRK za Ubera bo uznałem z różową, że zajebi...

źródło: comment_1661892902c2HZapKYXvAffilT2YU1MM.jpg

Pobierz
  • 22
@stuparevic: jechałem z Podstrany na prom do Splitu w zeszły piątek (15km ale co prawda rano), ale za Ubera wyszło lekko ponad 200kn. Albo jakieś jebitne stawki w nocy albo jechałeś ponad 100km.
@stuparevic: niestety, #!$%@? jest równe w sezonie. Ogólnie ceny już są kosmiczne, a na półkach są już przeliczniki w euro (które wchodzi tam od stycznia) i wygląda to średnio ciekawie. Będą #!$%@?ć do Bośni na zakupy
@stuparevic: karta prawie wszędzie, ale ogólnie drogo w porównaniu do 3-4 lat temu. Typowa knajpa nad morzem do porcja kalmarów z frytami jakieś 100zł, pizza 60zł. Zwykły mały burger z takiego fastfoodowego baru około 40zł. Browarek około 20zł w restauracji.
@paniczhrabi jeden dzień był taki nieplanowany wypad, pobalowaliśmy do 8 rano, wziąłem dobe w hotelu w Splicie i wróciliśmy na Pag ale motorówka, cena trochę niższa od Ubera ale w uj lepsza zabawa, zwłaszcza jak różowa wyprosiła czy może chwilę posterować i prawie nas do góry dnem ustawiła :p