Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#grzyby #narkotykizawszespoko #psylocybina #psychodeliki #grzybki #growkit #anonimowosc
Cześć mirki, zastanawiam się nad zakupem growkitu grzybków, ale mam pewne wątpliwości co do bezpieczeństwa.
Niby wszędzie piszą, że jest to legalne, bo grzybnia nie zawiera psylocybiny itd. ale wciąż mam kilka pytań.
Czy jak zamawiacie growkity to podajecie swoje dane czy zmyślone dla bezpieczeństwa skoro i tak do paczkomatu? I jaki sposób płatności, bo jestem zdziwiony, że żaden z polskich sklepów, które widziałem nie posiadał opcji płatności krypto. Czy może jednak za bardzo mam paranoję i normalne będzie zapłacenie ze swojego konta (niektóre sklepy mają nawet blika) i nikt mi za miesiąc nie zapuka? Pozdro

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630e4caaa07f85290e3ce78b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: zrób tak, idziesz pod dworzec bo tam z reguły trafia się menelik. Proponujesz mu 20zł za rejestrację simki, kupujesz jakis tani modem gsm usb i robisz zakupy, płatność przelewem. Idziesz na pocztę, wypełniasz blankiet fejkowymi danymi i puszczasz cash (tylko gotówką). Przede wszystkim zakładasz konto email na protonmail na które dostaniesz dane do odbioru paczki. Może plan nie jest doskonały i można go mocno dopracować ale na pewno poprawi twoje