Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sciana jest realna. Ostatnio zmienilem strategie na Tinderze i zaczalem szukac sporo mlodszych (7-10 lat) i ku mojemu zaskoczeniu gra jest przezabawnie prosta. Wystarczy miec odrobine wygladu, troche kasy i minimalne IQ. Nie widze juz kompletnie sensu wiazania sie z kobieta w moim wieku (jezeli chodzi o seks owszem, nie odmowie ale nic wiecej), a nawet odrobine mlodsza. Moze mlodsze sa troche naiwne i niedoswiadczone zyciowo ale ja calkiem niezle sobie radze wiec tego akurat nie potrzebuje.

Wspolczuje kobietom po 30, wasz czas przeminal, wybrzydzajac i grajac w rozne gry z facetami zapedzilyscie sie w kozi rog. A do mlodych sfrustrowanych facetow - wasz czas nadejdzie, skupcie sie na rozwoju i zarabianiu kasy i nie dajcie sie usidlic kobiecie ktora was nie szanuje, musicie przeczekac ten czas a wszystko sie obroci o 180 stopni. Zycie mezczyzny po 30 jest piekne.

#redpill #blackpill #hipergamia #zwiazki #logikaniebieskichpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630e1223a07f85290e3cdf01
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 11
JakaSciana?: Ale jaki to ma związek ze ścianą? Jeżeli ty masz taki wybór (o ile to nie bait) to znaczy, że jesteś w top 10% facetów jeśli chodzi o wygląd i status społeczny i tyle w tym temacie. Tacy zawsze sobie znajdą jakąś fajną młodą dupę do związku albo łatwy seks. Przeciętne kobiety po 30 w dalszym ciągu mają powodzenie, tylko po prostu trochę mniejsze, a atrakcyjne kobiety mają cały czas
FikuśnyBizon: Do takich samych wniosków doszedłem ostatnio. Jestem po 30, od 2021 studentki to mój target i jestem duuuzo bardziej zadowolony. Po 1 to co piszesz, łatwo im zaimponować i fakt, że fajnie wyglądają. Dużo jeżdżę za granicę i chyba tylko polki się tak sypią po 30-tce. 20-24 lata a 30+ u kobiet w PL to jest istna przepaść.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania: U różowych stabilnie, już dupa pęka po takich wpisach XD Imo w tym przypadku jak jesteś przeciętny to już taki scenariusz jak u anonimowego OPa jest możliwy, także nie popadajmy skrajności, że jedynie topka ma taki przywilej.
@AnonimoweMirkoWyznania: Co to za projekcja? Hold your horses, bo jak widzę uderzyłem w czuły punkt. Darmowych #!$%@? nigdy dla przeciętniaków nie było i nie będzie, od tego zacznijmy. Kolejnym punktem może być połączenie przeciętnego wyglądu + zasoby + wytrenowana bajera przez te 30 lat życia. To pozwala coś ogarnąć, a jeśli tobie czy innym przeciętniakom po 30 nie idzie to widocznie nie jesteście wystarczająco atrakcyjni i dobrzy w te klocki, tyle.
OP: @xaliemorph: 30 latka zawsze bedzie gotowa do zwiazku ze swoim rowiesnikiem, to wlasnie mezczyzni maja wybor

Przeciętne kobiety po 30 w dalszym ciągu mają powodzenie, tylko po prostu trochę mniejsze, a atrakcyjne kobiety mają cały czas duże powodzenie w tym wieku. Większość 30+ latków nie posmakuje młodej 20-latki (chyba że będzie to jakaś młoda diva albo studentka dorabiająca sobie na boku)


Kazdy ogarniety facet patrzy na nie tylko przez
PanWykopek: No tak, przecież przeciętna para na ulicy to 40-latek i studentka 24-latka XD. 30+ latkom kończy się powodzenie tylko w waszych głowach i na wykopie. A co do OPa, to jakby miał takie ciekawe życie jak opisuje to nie pisałby w wolnym czasie baitów na wykopie na temat tego jak bardzo współczuję kobietom po 30 xD. Faceci mogący przebierać w młodych laskach (a nawet modelkach) istnieją, ale do tego potrzeba