Wpis z mikrobloga

@OrzechowyDzem: co wybrałem, a co dostałem to dwie różne wersje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Padło na Leona FR Sportstourer w pełni wyposażonego, który cenowo wyszedł mi podobnie, a bardziej mi się podobał zewnętrznie i wewnętrznie. Trochę mi w środku wyglądał Proceed jak auto z poprzedniej dekady. Niby fajnie, przyciski fizyczne i w ogóle, ale jakoś to wszystko takie jakieś, no nie wiem, nie czułem się w środku
@MiguelZCali: KIA akurat nie ma aż takich problemów, chyba tylko skrzynie biegów, codziennie mijam ich parking w moim mieście, co chwila tam nowe auta dostawiają i podmieniają, aczkolwiek nie wiem jak dokładnie z ProCeed na dzisiaj wygląda. Jak szukałem, to były w miarę dostępne, nawet jakieś od ręki.
@OrzechowyDzem: też tak obstawiałem, zresztą poprzednie auto to była Astra K, dlatego chciałem kombi. Ale sumarycznie, moje prosiaczki (nazywam ich tak, za ten syf co z tyłu robią, w chlewiku), to już 2 i 5, więc w sumie wózek sporadycznie spacerówka mini, a tak bagażnik pusty. Po za tym, mimo koła zapasowego, jest dosyć nisko bagażnik, więc miejsca nie brakuj. Jedynie jak jakieś rowery dzieciaków zapakować, to gorzej jest, ale docelowo