Wpis z mikrobloga

Ostrzegam przed robiebien jakichkilwiek interesów z @zdechly_dzban. Dostał pieniądze w piatek i do tej pory się nie odezwał. Z historii profilu wynikało, że jest porządnym użytkownikiem taugu., Po wpisaniu numer tel na który poszedł blik w google jest dużo opinii, że to oszust.

#perfumy
  • 43
  • Odpowiedz
@bugzer: nie zgłaszaj jako kradzież tylko oszustwo, chociaż jezeli gość od roku 1,5 roku używa tego samego numeru telefonu do kradzieży, to znaczy że raczej nasze służby jakos specjalnie się tym nie interesują, albo nikt nigdy nie zgłosił.
  • Odpowiedz
Serio #!$%@? prowadzić konto przez 9 miesiecy, dodawac wiarogodne wpisy komentować, żeby #!$%@?ć 266


@bugzer: 266 zł do przodu jest. Zaokrąglając do pełnego roku, w 10 lat zarobi 2.660 zł. W 100 lat 26.600 zł. Z każdym krokiem coraz bliżej do 26k zł.
  • Odpowiedz
@bugzer: #!$%@? zrobią. Jak mi #!$%@? firmę kilka lat temu z laptopów i jedną sztukę sami znaleźliśmy na Allegro i policjantowi prowadzącemu sprawę przekazaliśmy info to usłyszeliśmy żeby się nie #!$%@?ć. Dwa tygodnie później umorzenie. Ja osobiście nie znam osoby której milicja pomogła xD
  • Odpowiedz
@alvaro1989: jak by kazdy mial takie podejsce to kazdy robilby co chcial bo przeciez policja i tak nic nie zrobi. Zglaszam typa na policje co mam do stracenia. Będę drążył do samego końca i dowiem sie przynajmniej jak postępować w takich stytucjach na przyszłość. Cieszę się ze taka lekcja będzie mnie kosztowac maksymalnie 266 zł.
  • Odpowiedz