Wpis z mikrobloga

Polecicie jakas w miare sensowna agencja z normalna lokalizacja? Nie musi byc Holandia, moze byc inny kraj... Chcialbym normalnie pracowac i normalnie mieszkac (bez slynnej patoli).
Wiem, ze ciezko jest cos znalesc bezposrednio u pracodawcy i ogarnac lokum...

#emigracja
#holandia
  • 10
@macjaos: Kurna, to nie pomogę. Normalnie bym polecał moje biuro (AB Midden), ale bez angielskiego nie pójdziesz na żadną fajną lokacje. Albo kurczaki albo ryby, a tam ciągłe kombinowanie z godzinami.
@macjaos: Praca na produkcji, ogólnie w domyśle mam być operatorem maszyny(xD), ale na razie to nawet jak sam na niej siedzę, to z mocnym nadzorem i poczuciem braku kontroli.

Ale ogólnie maszyna robi profile, ja je pakuje i od czasu do czasu mierzę czy są spoko,a jak nie są to naprawiam we wlasnym zakresie albo wołam lidera/mechanika. No i od czasu do czasu trzeba załadować nową rolkę z materiałem. Wychodzi lekko
@macjaos: Dziękuję i życzę powodzenia ) i dodam, że jeśli pojedziesz własnym autem to nie bójcie się zmienić roboty jak by była do kitu. Tutaj jak wylecisz/odejdziesz z jednej agencji, to tylko krok od pójścia od kolejnej i zaczęcia pracy następnego dnia. A nawet bez samochodu i z sensownymi walizkami to pociągiem lecisz przez holandię bez problemu :) Kilaset euro zapasu na pierwszy miesiąc i na pewno coś się ułoży.

(No