Wpis z mikrobloga

@Kempes: Ostatnio czytałem fajne porównanie socjalizmu do żarcia z McDonalds. Wszyscy wiedzą, że to sam tłuszcz, chemia, może prowadzić tylko do otyłości, ale i tak ludzie nie mogą mu się oprzeć po raz kolejny i kolejny... xD
  • Odpowiedz
ale i tak ludzie nie mogą mu się oprzeć po raz kolejny i kolejny... xD


@Lolenson1888: którzy ludzie? Bo wszyscy, których znam traktują McDonalds raczej jako bezpieczną opcję awaryjną na jedzenie w trasie.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888 ludzie z taką wiedzą o polityce jak ty powinni mieć zakaz wypowiadania się XD co socjalistycznego robi PiS? Chyba, że dla ciebie fonetyczne podobieństwo słów socjalny i socjalizm oznacza ich powiązanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: ostatnio kupiłem sobie kiełbasę na grilla. Z racji, że nie chciało mi się iść do Biedronki, bo mam do niej z 1.5km to na szybkości poszedłem do sklepu obok jakaś mniejsza sieciowka. O kiełbasa śląska pekpol, biorę! Cena jak za krainę wędlin(ona ma jakieś 90% mięsa). Biorę i robię ją na chacie, a ona jakaś taka nie wiem.. mało kiełbasiana. Odwracam, a ta #!$%@? ma 40proc mięsa xD Normalnie mnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prnppp: dokładnie, później 60% ciężko znaleźć coś poza najtańszymi paruffami. Reszta właściwie każda (ok, może jeszcze mielonka i konserwy z mielonką) to już okolice 70% i więcej.
@piaskun87: to wy macie węgiel? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz