Wpis z mikrobloga

1)Jakie "cygarowe" tytoniówki od Inawery? Oraz inne, zwykłe tytoniówki ? Wapowałem kiedyś premix Burley od Tobaca Original i był sztos,( lecz nie widzę już ich nigdzie) przy czym smakował ewidentnie cygarem.(Co uważam za +) Próbował ktoś analogicznego aromatu od Inawery?
Z klasycznych tytoniówek b. podszedł mi klasyk RY4, świetny orzechowy posmak.

2) Ta baza DNB jest jak rozumiem do aromatów tytoniowych i czy rzeczywiście robi różnicę, czy to pic na wodę? Wiem, że można wapować ją samą, ale czy to różni się czymkolwiek od zwykłej bazy z aromatem DNB? Bo to już mi nie podeszło, b. pusty smak... Za to sam aromat DNB jako dodatek do tytoniówki - mistrzostwo!

3)Jakiś sposób na szybsze "dojście" tytoniówki oprócz mieszadeł magnetycznych, itp. bajerów?

#epapierosy #liquidy
  • 6
@tyronedidnothingwrong:
1)też tak czytałem i uważam, ale jedna babka w vapeshopie ( znam ją, i wydaje się, że serio interesuje się vapingiem od 7 lat jak mówi, bo gada z sensem + sprytnie naprawiła mi atomizer) twierdzi, że pomaga wystawienie na mocne słońce. Niby sens to może mieć, w końcu wysoka temp. powinna przyspieszać tempo reakcji.
2) jeden typ, kompletny vape świr, jak z nim kiedyś osobiście gadałem, powiedział, że na
@grondir: 1) co #!$%@?? :D Nikotyna pójdzie się pierdzielić. Zrobi się ciemna i gorzkawo-pieprzowa.
2). Co? Że niby szkło przyspiesza reakcje czy o #!$%@? chodzi? Tej głupoty to jeszcze nie słyszałem.
@tyronedidnothingwrong: podobne reakcje miałem na te "rewelacje", ale akurat co do 1, to często ( i teraz też) nikotyne dodaje na samym końcu, lecz ogólnie uważam, że to mocne słońce ogólnie zniszczy smak, tak przy okazji.
Co do 2ki tak samo #!$%@? wie o #!$%@? chodzi, tyle, może o to, że plastik z butelek niszczy smak, ale wtedy nie sprzedawano by liquidów w plastiku... Najwyżej się go jeszcze dopytam, co ten
@grondir: *bez ładu i składu dodajmy, i tworząc jakieś teorie z #!$%@? wzięte, ale jest znany ( a mieszkam w mieście woj i wielu ma go za jakiegoś "guru" ) wiec wole się dopytac