Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@alverini: 11t mi się nie podoba z wyglądu, nie będę ukrywał te kwadratowe kształty kradzione z iphona mi się podobają choć recenzenci czasem mówią że gorzej się trzyma taki telefon. Do tego jakby nie patrzeć 11t to roczny telefon a wiesz jak jest ze wsparciem w xiaomi, gdzie x4 GT ma dopiero 2 miesiące. X4 ma DDR5 i UFS 3.1, mega +. Szkoda tylko że IPS choć to może być pozytyw
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PaulStone: mam tak samo. Bardzo lubię kanciaste kształty. Dla mnie x4 gt to kicha jeśli chodzi o aparaty, 11t ma to nieznacznie lepsze, ale jeśli chodzi o całą resztę to jednak na plus jest x4 gt. Miałem poco f3 o byłem bardzo zadowolony, zachciało mi się kombinować i tak się odbijam od norda 2 teraz, przedtem od Samsunga.

Chyba pójdę w x4 gt. Głównie ze względu na kulturę pracy i baterie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PaulStone: po zwrocie z Amazona niemieckiego. Nie ma folii na froncie, oprócz tego stan jak nowy. Dużo rzeczy tak zamawiam :) jest jeszcze pełno czarnych 11t za 1220 i niebieskich za 1270zl. Ja wziąłem niebieski, bo czarny wydaje się mega nudny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alverini: i #!$%@? się palcuje ten czarny/szczotkowane aluminium. Dasz linka do jednego i drugiego jak będziesz miał chwilę? A jakby ci coś nie pasowało to jest szansa to oddać czy kaplica?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PaulStone: właśnie sobie zaklepalem f4 za 1430zl 8/256 bez ładowarki. Teraz muszę przemyśleć czy warto dopłacać. Ale to już na pewno fajniejszy telefon od 11t

Ale to już na francuskim Amazonie tkriy jest gorszy, bo nie ma np blika jak niemiecki
@alverini ty zaraz uzbierasz sprzętu na otwarcie komisu xD a kupowałeś już inne telefony takim sposobem? Nie przychodzą jakieś #!$%@? i na przypał oddane do Amazonu? Już mi się nie chce sprawdzać specyfikacji f4 ale efki ogólnie zawsze półka wyżej stały. Taka ładowarka 67/65w to pewnie ze 100-150zl trzeba będzie dopłacić chyba że na Olx znajdziesz jakąś taniej po trupie telefonie.

Amoled w 11t pewnie będzie lepiej się prezentował do ipsa w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PaulStone: ja wolę zaklepac póki co jest a później anulować niż żałować xD ładowarki mam w domu, póki co ani razu nie żałowałem, często przychodzą telefony nowe. Kupiłem dji mini 2 fmc jako stan bardzo dobry z drobnymi ryskami a przyszła nówka sztuka w folii
@alverini cykał bym się, na pepper straszyli że teraz jak polski działa to niemiecki amazon już kapryśny się zrobił... A zwracałeś już kiedyś coś takiego, normalnie się da?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alverini: co kolejną recke oglądam x4 gt to aparat z słabego robi się gówniany bo większość ceny poszła w proc ram i pamięć. Głównie lurkuje po necie ale chciałbym w razie potrzeby mieć czym zrobić znośne zdjęcie a podobno nie ma...