Wpis z mikrobloga

Poszukuję uchwytu do dwóch monitorów (24 i 27 cali) szukam konstrukcji typu jaki załączam w zdjęciu.
Obecnie zastanawiam się nad dwoma uchwytami:
ART L-02N
SPC Gear Atlas 200
Czy ktoś może posiada któryś z tych uchwytów i mógłby podzielić się odczuciami z użytkowania - szczególnie czy nie zachodzi efekt opadania monitorów ?
Wysłucham również chętnie propozycje innych modeli
#programowanie #informatyka #sprzetkomputerowy #pytanie
Pobierz vaars - Poszukuję uchwytu do dwóch monitorów (24 i 27 cali) szukam konstrukcji typu j...
źródło: comment_1661799355uT7KjX3mHUkItWbL7IkGfc.jpg
  • 3
@vaars: Mam chyba dokładnie ten ze zdjęcia, chyba ART L-02N? Dwa monitory, jeden 23, drugi kloc 29 ultrawide i chyba jest ok. Co rozumiesz przez "efekt opadania monitorów"?

Jedyny minus - na ten moment bym chyba wolał dwa identyczne modele monitorów, bo kolory mocno się różnią, a nie umiem tego ustawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vaars: ja miałem taki jak na zdjęciu, ale mimo iż jest na 2 monitory 27" to mi dwa takie wchodziły tak na styk, że nie mogłem ich swobodnie ustawić. Wrzuciłem to do jakiegoś pudełka i gdzieś to leży nieużywane, a kupiłem sobie 3 pojedyncze uchwyty biurkowe na monitory i jeden również pojedynczy na laptopa. Plus tego jest taki, że mogę sobie je rozstawić na dowolną szerokość i nie ma problemu z
@vaars: Mam od 2 miesięcy ramię ART'a (L-02 bez n, nie mam pojęcia czy są różnice). Świetne, pancerne wykonanie, mam jeden monitor 27 cali a obok 24 i działa to super. Ramię znalazłem używane, jedyne co musiałem zrobić to dokręcić śrubę bo właśnie cięższy z monitorów delikatnie opadał, od tamtej pory problemu nie ma. Szczerze polecam, chociaż pod dwa 27' wybrałbym coś innego.