Wpis z mikrobloga

W sumie to się nudzę i chętnie mogę porobić jakieś #q&a czy #ama . Dalej czekam na weryfikacje konta przez moderację ale jeśli ktoś jest ciekawy jakiś rzeczy związanych z tematem #trans #transseksualizm i tranzycja to chętnie odpowiem na pytania.
Coś o mnie:
21 lat od 4 lat na hormonach oraz na co dzień funkcjonuje jako kobieta.
#przegryw #teczowepaski #lgbt #gownowpis #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 41
@Kicia69: Za ile lat będziesz żałować decyzji?
Czy jesteś za zmianą płci u dzieci?
Chłop stał się babą? Co z benizem? Coś czujesz czy wycieli nerwy #!$%@?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kashi66: Nie żałuje swojej tranzycji. Uświadomiłam sobie jako 11/12 letnie dziecko ze nie czuje się dobrze w poprzednim wcieleniu i od dziecka w domu to akceptowano jednak ostateczna decyzje o tranzycji podjęłam po 18 urodzinach. Uważam ze to kwestia indywidualna na jakim etapie się przechodzi na druga stronę. Penisa aktualnie posiadam jednak przez leki nie jest on aktywny i na pewno w przyszłości jak fundusze pozwolą to podejmę się operacji przekształcenia
@Kicia69 Nie wolałaś zostać mężczyzna i być gejem?


@bubool: Raczej nie potrafię sama wyobrazić się teraz jako 100% chłopak raczej nie mój klimat i nie czułabym się wtedy dobrze z sama sobą. Chociaż kiedyś na etapie dorastania myślałam o tym tez ale jednak natury nie oszukasz
@Kicia69: Jak sie teraz ubierasz? Jak femboy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uprawiasz teraz sex jakkolwiek?
Nie uważasz ze bycie trans to jakieś zaburzenie psychiczne które należy leczyć a nie bawić sie w zmiane płci gdzie później bedzie żałowanko?
@Kashi66: Niczego nie żałuje i nie uważam ze to coś złego. Ubieram się normalnie jak każda dziewczyna na dziale damskim w H&M czy sinsay, nosze kobieca bieliznę i nie nie jestem żadnym femboyem. Co do sexu to tylko masturbacja ale typowi analna bo penis nie działa mi
@Kicia69: jak się czujesz z tym, że nigdy nie będziesz wyglądała jak kobieta tylko jak facet w sukience, nikt nie będzie cię traktował jak kobietę, a faceci będą patrzeć na ciebie z obrzydzeniem? W 90% przypadków da się od razu rozpoznać transa, więc to jest bardzo prawdopodobne
@Kashi66: Głównie masturbuje się analnie do momentu aż nie pociemnieje taka woda z penisa ale. Je można tego nazwać wzwodem czy tez erekcja z nasieniem. Taka lepka maź trochę przypomina to co u kobiet jest. Ale to nie zawsze tak mam często robię to for fun bez orgazmu
@reydel: Nie czuje się jak chłop przebrany za bebe. Mam kobiece kształty nawet oraz wycięte jabłko adama wiec tez nie wyglądam dziwnie. Ciagle odkładam na operacje pieniądze pod koniec tego roku będę miała robione piersi :)