Wpis z mikrobloga

Byłem na wrocławskich #dnifantastyki, dużo #cosplay itp. Chodziłem #samotnosc i nie było to fajne, większość w parach lub grupach. Spostrzeżenie, że może wśród takich osób znalazłaby się #szaramyszkadlaanonka - widziałem pary, w których chłopak był daleki od przystojności. Postrzelałem z karabinu kulkami do celu i byłem na kilku prelekcjach dot. gier komputerowych i magii i teraz uwaga: Jedną z nich, o duchach, prowadziła @herzyk_wieczorkiewicz (pierwsza z nich) a ja wtarabaniłem się tam już w trakcie. Pytam się wolontariuszki "czy mogę wejść, ona że tak ale jest dużo osób, no dobra" otwiera drzwi a tam mała sala nawalona do pełna. Jakiś siedzący gość, oparty plecami o drzwi, wstał i mnie przepuścił a ja przeszedłem obok prowadzącej przez środek salki i usiadłem 2 metry obok niej zwrócony twarzą do 30 osób będących na wykładzie i tak prawie przez godzinę. Jako że daleko mi do wodzireja to wyobraźcie sobie jak się wtedy czułem( ͡° ͜ʖ ͡°) #pokazmorde
Dyzmiak - Byłem na wrocławskich #dnifantastyki, dużo #cosplay itp. Chodziłem #samotno...

źródło: comment_1661791611aaJttBs2pwdr9XeHJcDxnP.jpg

Pobierz
  • 5
@herzyk_wieczorkiewicz: Tak, fajnie się słuchało szczególnie o tych łowcach duchów i ich aparaturze niczym z Ghostbusters. Tylko teraz się obawiam czy znów się o 3 w nocy budził nie będę jak po obejrzeniu Egzorcyzmy Emily Rose:D PS no to oboje byliśmy, po moim wtargnięciu niczym słoń do składu porcelany, ale dobrze sobie prowadząca poradziła:)