Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was szukał partnerki do pójścia na wesele na tinderze? Może macie jakieś fajne rady albo znacie inne miejsca gdzie można znaleźć towarzyszkę. W tamtym roku byłem sam na innym weselu i wiem że pójście solo to kiepski pomysł.
#tinder #wesele #badoo
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dd101: ja to się zastanawiam, do tych osób co uważają ze pójscie samemu na wesele to słabe, zastanawiam się z kim oni was sadzają na tych weselach ze mówicie ze samemu to słabo, ja chodziłam sama zawsze na wesela i bardzo dobrze sie bawiłam z innymi goscmi w ogóle mi nie znanymi przy tym samym stoliku, juz po paru głębszych było zajebiscie, nigdy nie czaje tego dlaczego pójscie samemu na
  • Odpowiedz
@dd101: nie może być tylko na 99% będzie bo jak myślisz - kto inny zgodzi się na wesele jak może trafić na ćpuna albo gorzej?

Na spotkaniu będzie ok, a potem wypije dwa kieliszki i będzie ogień
  • Odpowiedz
@zwiaz_mi_rece_nog_nie_trzeba: w tamtym roku byłem na dużym weselu, na którym poznałem sporo fajnych osób i nie było tak źle. To wesele na którym będę w tym roku będzie trochę bardziej specyficzne bo znam bądź kojarzę większość gości i wiem czego mniej więcej mogę się spodziewać
  • Odpowiedz
@dd101: Nie radziłbym Tindera, nawet jak będzie jedno spotkanie, laska może poznać zaraz kogoś innego i wystawić Cię. Przewiniesz trochę niżej tag to zobaczysz post kogoś komu laska przestała odpisywać po 2 spotkaniach.
I zgadzam się, ze pójscie samemu to, może nie jest kiepski pomysł, ale pójście z kimś jest dużo przyjemniejsze.
A gdzie szukać? Zależy jaki jest cel, czy dobrze się bawić, czy ma to tez być dziewczyna, która
  • Odpowiedz
@zwiaz_mi_rece_nog_nie_trzeba: @powaznyczlowiek: tak w ogóle to dzięki za rady. Jeszcze to będę musiał przemyśleć, ale generalnie wolę wesele na których nie znam prawie nikogo bo wtedy jest szansa na zawarcie nowych ciekawych znajomości (znam nawet jedną parę która poznała się na weselu).

Na tym nadchodzącym niektórych kojarzę nawet zbyt dobrze i wiem po prostu że nie będziemy mieli o czym gadać ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
@Patronas75: akurat 2 dobre koleżanki wyjechały za granicę i w bliższym otoczeniu raczej już nikogo nie znajdę.
Co do nauki tańca to bardzo ciekawy pomysł - nie przyszło mi to wcześniej do głowy
  • Odpowiedz
Na tym nadchodzącym niektórych kojarzę nawet zbyt dobrze i wiem po prostu że nie będziemy mieli o czym gadać ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@dd101: No więc po co w ogóle iść na takie wesele ¯\_(ツ)_/¯ Ja odmawiam wszystkie wesela bo nie chcę robić z siebie samotnego creepa a ci co mnie zapraszają to i tak mają w dupie ale nie wypada nie zaprosić bo sąsiad/kuzyn z
  • Odpowiedz