Wpis z mikrobloga

A na głównej w gorących wrzutka z tysiącem wykopów, że wojska ukraińskie kontratakują i przełamują obronę pod Chersoniem.

Bawi mnie niezmiernie, że ten portal, jest jak jakiś pudelek, a teraz jak polska wersja pikabu, gdzie nie można wejść zaczerpnąć po prostu sprawdzonych informacji, tylko 2/3 wrzutek to raczej pobożne życzenia i kreowanie rzeczywistości przez użytkowników XD

#bekazpodludzi #wojna #ukraina #rosja
stanleymorison - A na głównej w gorących wrzutka z tysiącem wykopów, że wojska ukraiń...

źródło: comment_1661774275vg89SuAJBL3mD6rTKAEsnQ.jpg

Pobierz
  • 24
@stanleymorison myślę, że to po prostu jest spowodowane tym, że większość tutaj pragnie bardzo mocno oczekiwanej kontrofensywa i gdy tylko pojawiła się jakaś pierwsza informacja w tym kierunku to ludzie zaczęli masowo wykopywać (w tym ja) z radości. Zbyt dużo działamy pod wpływem emocji a zbyt mało z chłodną głową.


@Grooveer: Piękne podsumowanie zidiocenia na tym portalu. W środę część ekspertów wróci do szkoły, w październiku na uczelnie, to może zrobi
Ale co ma na celu ten wpis?


@AusserKontrolle: to co zawsze, propagandę. Niektórym tu użytkownikom bardzo się śpieszy do prostowania ukraińskich fejków, a o rosji złego słowa, no czasem jedynie, że no putin to zły, wojna zła, ALE
@wrobel28: Ej no nie porównujmy źródeł zawodowych OSINTowców do jakiegoś salonu24 czy innego pudelka.

Nie mówie że wolski jest nieomylny ale mało to razy były już "przełomowe" newsy na głównej które okazały się fejkiem i zbyt wczesnym wyciągnięciem wniosków wrzuconym tylko po to żeby zrobić chwilowe zamiesaznie i sensacje?