Wpis z mikrobloga

@laress: Pan ze stoiska to Tomas Bayer, uznawany za eksperta w rodzaju Brachypelma. Dziwne, że tak powiedział, bo jest to błąd i to znaczny. Mówimy o innym rzędzie pająków, jakby pomylić lisa z wilkiem. Po angielsku mówi się na ptaszniki tarantulas a nasze tarantule są tam nazywane true tarantulas, jednak w języku polskim mówimy o ptasznikach. To co ma na dłoni to może być Brachypelma smithi albo hamorii czyli w tłumaczeniu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SillyWombat: Powiedział, że "można tak powiedzieć". A ja jako Janusz, to każdy duży pająk dla mnie to tarantula xD Zapewne go źle zrozumiałem, bo było trochę tłoczno wokół. Dzięki za wyjaśnienie

Nie mniej, miło się go słuchało z jakim zafascynowaniem mówił ogólnie o pająkach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@laress: mtp? Byłem wczoraj, milion ludzi, ciężko się było dopchnąć żeby z bliska pooglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ciekawość zaspokojona, choć i tak najbardziej podobały mi się kozy xd
@laress: o żyrafie też można powiedzieć, że to taki koń z długą szyją, przecież do lochu za to nie wtrącą. Dziwię się jedynie, że hodowca tego formatu pierdzieli takie kocopoły. No cóż, może gorszy dzień.