Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MlodyWilk: no prawowita właścicielka zbyt bystra to nie jest, ale co ja tam wiem. Jak widzę nejga w skupisku, jeszcze #!$%@?ący w swoim bełkocie, to z automatu wiem, że się trzeba mieć na baczności i stale kontrolować cenne rzeczy. Dla zasady. Nigdy mnie to nie zawiodło.
W sumie tak, jedno z najniebezpieczniejszych miast w USA - Detroit szczyt przestępczości osiągnęło gdy populacja czarnych przekroczyła 76%, teraz jest to grubo ponad 80. Statystyki w innych rejonach są podobne.


@ActiZ: nie żebym bronił murzynów, ale najniebezpieczniejsze miejsca na świecie jak na przykład Bogota w Kolumbii czy Meksyk (karetele narkotykowe), Caracas w Wenezueli w więkoszści są zamieszkane przez białych lub na przykład metysów i murzyny nie mają z tym nic
dno z miast w Polsce - Warszawa szczyt przestępczości osiągnęło, gdy populacja czarnych była w nim minimalna. Wraz ze wzrostem ilości osób czarnoskórych przestępczość w Warszawie maleje. Statystyki w innych regionach są podobne.


@evilman_: kiedy w polsce był szczyt przestępczości to ten szczyt nawet nie zbliżył się do dołka w krajach gdzie jest dużo czarnych
@joyko: Wybacz, ale nawet nie będę czytał tego komentarza, bo piszesz jak po wylewie. Przyznałeś, że suche dane nie tłumaczą wszystkiego i trzeba analizować case by case, tyle mi wystarczy.