Wpis z mikrobloga

@kleeshch: super traska, robiliśmy ją na 2 dni bardziej trekingowo z noclegiem przy jakiejś pięknej rzeczce przy mławie. teraz jeszcze jak stara siódemka jest pusta to można sobie ją uzupełniać zamiast zielonej 7mki. kiedyś może powtórzymy ją bo tereny są piękne.
@Desmosedici: jeżeli rozumieć "praktycznie" jako to, że w tych trasach są tożsame jedynie start jak i miejsce docelowe, to tak. Ale "zielona 7" i moja trasa pokrywają się jedynie na odcinkach Mława - Iłowo, Komorowo Żuławskie - Elbląg oraz okolice Przejazdowa - centrum Gdańska. Więc praktycznie to się mocno różnią :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kleeshch: Przejrzałem sobie z ciekawości swoją i różnice jednak jakieś są, a z profilu który wkleiłeś to taka sama linia ȍ ̪ ő Piaski piaskami, dobrze że Pan awari w trasie nie złapał, bo o dobry rowerowy to tam ciężko
@Desmosedici: Praga - Rembertów - Nieporęt - Nasielsk - Gąsocin - Ciechanów - Stupsk - Mława - Iłowo - Działdowo - Uzdowo - Pietrzwałd - Ostróda - Małdyty - Byczyniec - Jelonki - Elbląg - Nowy Dwór Gd. - Wocławy - Przejazdowo - Gdańsk ;)
@depcioo: bez jaj, mam BMI = 25, ale trochę się ruszam. Tu podjadę, tam pobiegnę. W tym roku przejechałem niecałe 2 tys. km rowerem, więc nie jestem jakiś przekozak. Jestem normikiem.

Ze snem ogólnie słabo u mnie, obiecałem sobie, że przed wyprawą będę się dużo wysypiał, w praktyce spałem:

- w środę 7h 40'
- w czwartek 6h 55;
- w piatek 4h 08';
- w sobotę czyli bezpośrednio przed wyjazdem