Wpis z mikrobloga

Chciałbym zacząć kolekcjonować karty pokemon. Czy ktoś poleci w co najlepiej inwestować, gdzie w polsce to kupić czy z allegro czy z jakiejś strony z kartami by się nie nadziać na podróbki i czy jest dalej możliwość zebrania 1 generacji pokemon? Ostatnio w kanadyjskim wallmarcie kupiłem paczke z 2 boosterami i 1 z nich był evolutions xy z zremasterowanymi kartami 1 generacji i człowieka naszła ochota by się cofnąć o 20 lat wstecz i poczuć radość ze zbierania kart pokemon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pokemon #pokemontcg
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawidczeta: Wszystko zależy:
- chcesz na tym zarabiać czy kolekcjonować?
- chcesz zbierać zamknięte produkty na Polkę czy pojedyncze karty
- chcesz zbierać retro kart z przed 20-25 lat czy aktualne?
- ile chcesz na to wydać? ( ͡°
  • Odpowiedz
@KromkaMistrz: po prostu bym sobie pozbierał karty. Tysięcy nie chce mi się na to wydawać ( ͡° ͜ʖ ͡°). 1 generacja jest dostępna jeszcze w jakiś boosterach/boxach? Bo evolutions xy nie moge znaleźć na internecie, a jeśli znajde to ceny są kosmiczne. Polecisz w jakie boostery inwestować lub co sobie kupować?
  • Odpowiedz
@dawidczeta: Bo właśnie przez ta nostalgie ludzie w cholerę dużo są w stanie za nie zapłacić. Trzeba liczyć po 90-100 zł za jeden. Ja kupiłem jakiś czas 4 i wyciągnąłem 2 charizardy xD popatrz sobie na ostatnie dodatki i wybierz set który ci sie podoba :)
Astral jest średni imo, ale np brilliant stars ma charizardy i jest bardzo spoko ;) za 2 tyg jest światowa premiera kolejnego dodatku
  • Odpowiedz
@KromkaMistrz: no jak wróce do Polski to kupie sobie troche boosterów brilliant stars i tego nowego dodatku, ale to dopiero w listopadzie. Mogłem nie otwierać tego evolutions tylko sprzedać, bo i tak za 2 boostery dałem 20 dolarów kanadyjskich, ehh będzie trzeba znowu zrobić zakupy w kanadyjskim wallmarcie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dzięki za tipy.
  • Odpowiedz
@Wienc: nie na maksa, a tylko troche pozbierać. Najbardzoej to chciałbym znowu mieć 1 generacje w dłoni. Za dzieciaka miałem całą 1 generacje, ale jak to bywa rodzic wywalił to z innymi zabawkami do śmieci ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz