Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace Mireczki klawiatura mechaniczna na sprzedaż mam ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i tutaj wchodzi święty grall za którą minimum 350zl chce, stuningowana osobiście (keycapy zastepcze) switche w 3/4 białe ale ta jedna czwarta to totalny mix najdroższych switchy Panda, Cream i te normalne cherry MX kalinh i co tam chińczyk wycenial za jedna sztukę 40zl Granie w lola to duchowe przeżycie bo każdy przycisk ma inna sile wcisku( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pcmasterrace #klawiaturamechaniczna
Mało używana Slucham ofert mam na sprzedaż jeszcze 3 #1z3
ButyNaAsfalcie - #pcmasterrace Mireczki klawiatura mechaniczna na sprzedaż mam ( ͡° ͜...

źródło: comment_16617137902GDJEKM8Wic7ZiTPxxTVQl.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Buty_Na_Asfalcie: Bo nie słucham jakiś dzieciaków, którzy muszą się dowartościować jakimiś śmieciami ¯\_(ツ)_/¯
Jak dorośniesz do chociaż tych 16lat to zrozumiesz, póki co jesteś za młody na takie przemyślenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Buty_Na_Asfalcie: nie jest w leasingu i nie chwali tylko uciera nosa zarozumialemu smarkowi, żeby pomyślał dwa razy zanim oceni kogoś kogo nie zna.
I teraz się trzymaj, samochód stoi przed moim domem na który nie mam kredytu.
  • Odpowiedz
EOT


@RobinSchudl: EOT
Definicja

EOT to potoczne i raczej nieuprzejme wyrażenie stosowane w komunikacji internetowej, zwłaszcza na forach, mające wskazywać na to, że używająca go osoba uważa dyskusję za zakończoną i nie ma zamiaru więcej zabierać głosu w
  • Odpowiedz