Wpis z mikrobloga

nie wiem czy też tak macie, ale jak sobie odpalam zawsze podkast Jakubczaka jak robię obiad czy inne głupoty to praktycznie w każdym odcinku znajduje jakieś takie fragmenty, które strasznie mnie tiltują - albo pieprzenie żeby pieprzyć, albo zupełnie się nie zgadzam z tym co mówi. Macie jakieś przemyślenia na temat tej osoby, jakieś swoje doświadczenia?
#gownowpis #zeglarstwo
Pobierz
źródło: comment_1661700421mPcuDjVx4H5tumh1g2nKF3.jpg
  • 45
@P_O_T_E_Z_N_Y__G_E_J: I to :D https://forumprawne.org/showthread.php?t=766458

Januszeks z jachtem ale morde wszędzie wsadzają do radia, na podcasty - teraz się #!$%@? wzięli za wypadki i krytykują innych kapitanów jakby sami byli krystaliczni a pływają zagrzybiałymi wrakami na trytytki i dymają klientów na hajs

Typowe polactwo kiedy zobaczy na koncie więcej niż najniższa krajowa
Pobierz
źródło: comment_1661701327MjqbqRPtOLqARg0T7MQZdj.jpg
@suqmadiq2ama: to są pojedyncze opinie sprzed 4 lat, a w tym czasie obsłużyli pewnie kilkaset rejsów. Może wyciąganie wniosków trochę na wyrost


@villsvin: Eee nie, spamuje ciągle tymi podcastami na grupach dla skipperów gdzie ludzie znają osobiście ofiary tych wypadków, proszą go ciągle żeby nie tańczył na grobach (tym bardziej że zawodowych sterników taki podcast najmniej interesuje) ale gdzie tam PROMOCJA HALYNA MUSI BYĆ, JESZCZE DO RADIA PÓJDZIEMY OPOWIEDZIEĆ O
@suqmadiq2ama: Żeby jeszcze te analizy coś wartościowego wnosiły. Cały podkast to streszczenie raportu z wrzutką na temat „niebezpiecznych mitów żeglarskich”, chyba każdy kto pływa jest w stanie taki raport samodzielnie przeczytać, zrozumieć i wysnuć swoje własne wnioski… No chyba ze podkasty są skierowane do szuwarowców :D
@P_O_T_E_Z_N_Y__G_E_J: To po prostu promocja firmy, w ten sposób chcą przed klientami stwarzać wrażenie że operują większą wiedzą i zaangażowaniem od innych firm a już napewno są mądrzejsi od innych skipperów z zadbanymi łódkami w dobrym stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Założenie i pomysł może ok ale wykonanie na poziomie z tych opini co zalinkowałem

No chyba ze podkasty są skierowane do szuwarowców :D


@P_O_T_E_Z_N_Y__G_E_J: no chyba nie trudno zauważyć że kierują podcasty dla początkujących a nie zawodowych skipperów :p i reklamują się przy tym bardzo skutecznie, np moją partnerkę bardzo zniechęcili do rejsów na Bałtyku, mimo że nigdy po nim nie żeglowała, twierdzila że pierwszy rejs tylko Chorwacja (_ )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@P_O_T_E_Z_N_Y__G_E_J: o cholera myślałem że mnie tylko #!$%@?ą :D do tego jestem masochists bo nie trafiłem nic podcastowego po polsku ostatnio to go słucham ;D i to wtrącenia i córce w polskim radiu dzieciom o zerowej słuchalności.

@suqmadiq2ama: @villsvin: macie coś żeglarskiego dobrego po polsku?

Tak Płyniemy - takie poerdololo po Grecji ale spoko się ogląda, chyba że ta kobita zaczyna opowiadać to tragedia

SailHo - czasem jakiś ciekawy
@P_O_T_E_Z_N_Y__G_E_J

Żeglowanie powyżej 6B to pewna śmierć (lub kalectwo) całej załogi.
Chorwacja najlepszym miejscem na pierwsze samodzielne rejsy morskie, bo mariny zapewniają to czego inni nie dają (w sensie prysznice, kible i rezerwacja miejsca jak przyplyniesz za późno - nie ważne że niedoświadczony skipper i tak w takim miejscu już pewnie nie zacumuje).
Jeżeli ktokolwiek w załodze ma nawet minimalne objawy choroby morskiej to kapitan natychmiast powinien przerwać rejs.
"Kapitan to nie