Wpis z mikrobloga

Ponieważ moderacja usunęła mój wpis jako treści nieodpowiednie (wtf?) to napiszę grzecznie, że na #ursynow w KEN54 można sobie kupić drinka Wolna Ukraina, z których dochód bar przekazuje na armię UKR. Jest też zapiekanka, która się nazywa Putin Ch.. nie mogę dokończyć, bo pewnie znowu mod mi wpis wywali xD

Ps. Czy takie drinki to jeszcze Polska??
#ukraina #rosja #wojna #pijzwykopem #moderacjacontent #putin
ksaler - Ponieważ moderacja usunęła mój wpis jako treści nieodpowiednie (wtf?) to nap...

źródło: comment_1661690702n4KDTyOvl1euDzc3wsE20t.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
Putin Ch..


@ksaler: Wuj! ( ͡ ͜ʖ ͡)

Z przekleństwami jest na wykopie chora sytuacja. Bo czasem usuwają, czasem nie, a opcja ukrywania przekleństw to w sumie niewiadome po co jest
  • Odpowiedz
Super inicjatywa! gdzie będzie udokumentowane rozliczenie i przekazanie dochodów dla UA, żebym mógł tylko sobie to potwierdzić, bo z pewnością do Was wpadnę?


@NieistotneKto: nie wiem, na barze pytaj :)
  • Odpowiedz
@ksaler: A to barman będzie rozliczał i wysyłał? :) Ciekawa sprawa! Plusik wpada za nowatorski sposób prowadzenia księgowości! A po drinka mam z kolei na dział finansowy podbijać?;)
  • Odpowiedz
Nie wiem czy prowadzisz, czy może reklamujesz, nie powiedziałeś jaka jest twoja rola oprócz tego, że to ty zachęcasz do odwiedzin więc piszę do ciebie.


@NieistotneKto: następnym razem jak jakiś Mirek będzie polecał jakiegoś burgera, to koniecznie zapytaj go czy krowy hodowane bez antybiotyków.
  • Odpowiedz
@ksaler: Nie nie - ty napisałeś, że dochód jest przekazywany, ale nie masz na to dowodów. To jak będziesz polecał jakąś zbiórkę, gdzie nie ma żadnych dowodów, że jest legalna/celowa, to też mam cię nie pytac o nic?
  • Odpowiedz