Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 32
738 033 + 267 + 30 + 31 + 30 + 31 + 30 + 31 + 30 + 31 + 31 = 738 575
Dzisiejszy hardreset organizmu, jazda do odłączenia kabla zasilania!

ja się pytam gdzie są takie różowe paski które chciałyby się zeszmacić na podjazdach, #!$%@?ć na szosie tak że nie pamiętałyby jak mają na imię?! #!$%@?łyby na ten rower ale jednak na koniec dnia powiedziały zajebiście było kiedy jeszcze raz? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rowerowyrownik #dpd

Skrypt | Statystyki
  • 24
  • Odpowiedz
@Aczo: spokojnie dałoby radę więcej gdym jechał wolniej, dzisiaj wsiadając na rower postanowiłem sobie cel jechać cały dzień ile pary w dupie i wyszło 267 z średnią 30km/h z czego 1 odcinek 25km z średnią 34km/h albo z domu do żywca zawsze miałem jakieś 3h - dziś 2:20, to 80km (ʘʘ). chciałem się #!$%@?ć i wiesz co? wyszło perfekcyjnie, pierwsza długa przerwa po 170km bo bomba weszła
  • Odpowiedz
@AbaddonLincoln: no bo ileż można lat latać samotnie ( ͠° °)
#!$%@? mnie to i dobija że prawdopodobnie tego nie zmienię. Patrząc na część męską rodziny to jeszcze ze 20 lat takiej męczarni.
  • Odpowiedz
@krabozwierz: po kolejnym całym dniu samemu na rowerze #!$%@?ło, a tymbardziej że jutro deszcze to cała niedziela przed kompem już sram ze szczęścia. 2 dni wolne po całym #!$%@? tygodniu w robocie z czego jeden przesiedziany przed kompem #!$%@? mać.
  • Odpowiedz
@Desmosedici: umnie w robocie kiedyś mieli dyskusje przez ponad tydzień. Nie mogli ustalić czy jestem jeszcze aspołeczny czy już trzeba się mnie lekko bać bo zachodzę na lekko antyspołeczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mati1990:

Hehe dziewczyna zaprosiła mnie dziś na rower. Zgodziłem się ochoczo, jako że jestem amatorskim kolarzem szosowym. Ustawka oczywiście o 6 rano pizgawica straszna, więc założyłem moje super oddychające rękawice na warunki wilgotne o wadze 0,1 grama. Kosztowały 800 złoty, ale w takich od razu jeździ się szybciej. Na grzbiet narzuciłem nieprzepuszczjącą wiatru, dopasowaną bluzę za 1 tys złoty. Na koszulce #!$%@? tyle sponsorów, że prawie mnie zza nich nie widać,
  • Odpowiedz
  • 1
@mati1990 Dzisiaj to nawet tempo różowego paska było za dużo xD Dzisiaj tempo ślimaka na pęlnej wyjebce. Polecam, może miał byś troche inne przemyślenia xD

  • Odpowiedz