Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie chce ktoś kupić rękawic do mma/boksu(te z boksu to najgorsza jakość bo jakieś z decathlonu)/ochraniacze na nogi?

Rękawice treningowe z dbx bushido rozmiar s/m używałem je najdłużej bo w sumie już w pierwszym tygodniu treningów je kupiłem(trenowałem jakieś pół roku)
Rekawice do boksu 12 oz z decathlonu/outshock
Ochraniacze na nogi ze skóry naturalnej rozmiar L z mastersa, je użyłem słownie dwa razy xd nawet ta pianka co ma się dostosować do kształtu nóg jeszcze nie jest wyrobiona xd

Kupiłem ochraniacze na nogi, dwa treningi później trafiłem na jakiegoś frajera, który mi #!$%@?ł highkicka, ukruszylem zęba i przez dwa dni ledwo jadłem i poruszałem szczęka i mi się odechciało trenować xd

Mam jeszcze razhguard z ground game ale go se może na siłkę zostawię

Za całość bym chciał 170 uśmiechów bombelków

#sportywalki #sztukiwalki #mma #kickboxing
Anty_Chryst - Nie chce ktoś kupić rękawic do mma/boksu(te z boksu to najgorsza jakość...

źródło: comment_1661615613QPWW37hBPAr4FCd7RA7O5n.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@marek-sisey-tymoszczuk: tak xd psycha siadła i uznałem, że do sportów uderzanych się nie nadaje

Zresztą widziałem ludzi, którzy zaczęli trenować w podobnym okresie co ja i widzialem, że po prostu jestem gorszy więc zrezygnowałem
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst:

Kupiłem ochraniacze na nogi, dwa treningi później trafiłem na jakiegoś frajera, który mi #!$%@?ł highkicka, ukruszylem zęba i przez dwa dni ledwo jadłem i poruszałem szczęka i mi się odechciało trenować xd

Współczuję, ale nie ma co się użalać nad sobą.

Niestety piękniejszy i mniej obity od sportów walki nie będziesz. Na każdego chama trafi się większy i silniejszy cham xD, kontuzje i różne uszczerbki na zdrowiu to norma. W sportach walki bardziej niż przeciwika boję się, że sam ze sobą przegram i to mnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sztilq: właśnie myślałem o samym bjj bo to mi sprawiało największą przyjemność podczas trenowania mma ale mój aktualny czas pracy (zaczynam o 18) mi na to nie pozwala bo w zasadzie wszystkie takie zajęcia grupowe w większości klubów zaczynają się wlasnie o 17-18

A na jakieś grupy zawodnicze z samego rana by mnie pewnie nie wpuścili xd
  • Odpowiedz