Wpis z mikrobloga

@GodALLU: Ja już miałem zamawiać w ciemno, ale poszedłem do Douglasa i pierwsze wrażenie było słabe, ale kilka pasków zachowałem i jak sprawdzam teraz, to jest świetny i niszczy pozostałe zapachy.
@Duszan997: Też tak myślę. Ja nie potrafię nazwać ani jednego damskiego zapachu. Mogę np. pomyśleć, że ładny, popularny, ale nie zgadnę marki, a może się w ogóle okazać, że to jakaś tania woda z Biedronki...
@Antibambino: Sauvage jest jakoś tam popularny, ale niektóre laski świra od niego dostają. Ja zacząłem używam jak zobaczyłem jak mój współlokator łapie komplementy. Jak nie chcesz czegoś szablonowego a podobnego - i pewnie zrobi ten sam efekt to Caroline Herrera (taka "błyskawica" opakowanie, tylko jakaś ta najzwyklejsza edycja). Polecam obie, byłe i obecne kobiety chwaliły ;)
@Antibambino: Zadaj sobie pytanie - ilu Polaków według Ciebie używa perfum innych niż adidas z Rossmanna? 90% mężczyzn nie używa żadnych perfum, pozostałe 5% jedzie na Adasiu. Z pozostałych 5% jakaś cześć na pewno będzie używała Sauvaga, pytanie czy jest to na tyle duża grupa żebyś rezygnował z fajnego zapachu przez kogoś.