Wpis z mikrobloga

@Charlie666: To tak nie działa. W Polsce 99.99% auto przechodzi przegląd, nawet te najbardziej rozwalone. Mój trup tez bez problemu przechodził przegląd. Nigdy żadnej łapówki nie dałem.
W naszym kraju przeglądy to kpina.
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: ale nie szerz herezji, że jak stary samochód to zaraz musi stwarzać zagrożenie. Zawieszenie i hamulce zużywają się w nawet mniej niż 60 tysięcy kilometrów, więc nawet kilkuletni samochód może być zaniedbany. To wszystko kwestia tego w jakim konkretny egzemplarz jest stanie, a wiek nie ma wielkiego znaczenia.

Ja jak kupiłem 20 letniego gruza to wymieniłem prawie cały zawias, hamulce, część wydechu, układu kierowniczego i dałem nowe opony. Nie
  • Odpowiedz
@missioncritical: Akurat herezje prawisz tutaj ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Stare zawsze będzie stare. To ze ty coś tam włożyłeś do swojego gruza to nie oznacza ze przestał być gruzem.
Ponadto takie fanaberie ze nowy golf zły bo nie wyhamował a gruz super hamulce miał to możesz sobie między bajki włożyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko zależy od tego kto ile jechał,
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: jakie bajeczki i jakie zakochany? XD Gdzie ja napisałem, że nowy Golf był gorszy? Ja po prostu skuteczniej zahamowałem, a uj wie co robił kierowca bolidu za mną i w jakim stanie było jego auto. Co Ty sobie uroiłeś? Jak kupowałeś gruzy i o nie nie dbałeś to miałeś auta stwarzające zagrożenie. Samochód to wbrew pozorom dość proste urządzenie i jak wymieniasz zużywające się elementy, to zachowuje sprawność. Tylko
  • Odpowiedz
ja #!$%@? chłop z rozłączonymi poduszkami powietrznymi jeździ xD jakim to trzeba być dzbanem, potem się dziwić, ze w polsce tak duża śmiertelność na drogach, wyższa niż średnia europejska
  • Odpowiedz