Wpis z mikrobloga

@nonszalancki: clustery chyba najtaniej zawsze było tłuc nie chaosami tylko z delve`a, zresztą nic dziwnego że Ci #!$%@?ło te chaosy, jak ten cluster żeby wyszedł z samych chaosów craft of exile pokazuje około 4000 prób xD

zamiast tego mogłeś kupić kilka fossilów i zrobić go sam. Ważne żeby ten cluster był przynajmniej na 50 item levelu a nie na niższym (bo nigdy nie wyjdzie), ale też nie więcej niż item level
Pobierz PrezydentPolski - @nonszalancki: clustery chyba najtaniej zawsze było tłuc nie chaosa...
źródło: comment_1661557730H1hcPD8xmRcJlOTws7TE5Q.jpg
@nonszalancki: ale wiesz, ze clustery sie rerolluje pod sell? Kupujesz N baz, i rolujesz wszystkie na raz, jesli jakis sie sprzedaje powyzej ceny poczatkowej to sprzedajesz i kupujesz nowa baze xD Eh, amatorzy beda sie odzywac.

No chyba ze rollujesz bezwartosciowe clustery no to masz problem.
nku samozachowa


@NewBlueSky: nigdy, ani jednej rzeczy nie kupiłem/sprzedałem na tft.

Chłop nie narzekał na brak currency, wręcz przeciwnie wyfarmił 400 chaosów, a to nie jest mało, zwłaszcza że tak o sobie je #!$%@?ł.

A co do ciebie to tak sobie właśnie wyobrażam typowego trola bez umiejętności socjalizacji ani rigczu.
Jak masz takie umiejętności i wiedzę, to zamiast koledze pomóc to od razu nazywasz "narzekaczem na crafting" a pomocy zero. Mam
@Prezydent_Polski: nie mowie o tobie typie xD mowie o tym co wywalil 400c.

Jak tam, zrobiłeś swój profil na pathofexile.com znowu na publiczny czy nadal się ukrywasz po tym jak Cię ostatnio na wykopie mireczki wyjaśnili?


@Prezydent_Polski: nigdy mnie nikt nie wyjaśnił na tym tagu, tylko jakichś dwóch obsranców się zesrało i mnie zaczęło wyzywać. A ja ich wyjaśniałem w #!$%@? odpowiadając tylko tym co pisali. Jeden wgl (ten adwokat
@NewBlueSky: no nie wiem, jak chcesz się pokazać od dobre strony to pomóż komuś kto o to prosi (tak jak tu OP) jeśli masz takie umiejętności i wiedzę i będzie luz, nikt nie będzie miał do o to pretensji. trzymaj się i miłej nocki, bo ja jeszcze muszę jeden raid dziś zrobić przed snem, elo.
no nie wiem, jak chcesz się pokazać od dobre strony to pomóż komuś kto o to prosi (tak jak tu OP) jeśli masz takie umiejętności i wiedzę i będzie luz


@Prezydent_Polski: przeciez mu dopowiedzialem troche do tego co mu podales. Ze powinien sprzedawac kazda kopie, ktora przynosi zysk i kupowac ponownie baze.
@nonszalancki: Może po czasie, ale taka rada na przyszłość; Clusterki rolluje się TYLKO specific currency ( w tym przypadku odpowiednie resonatory lub affixy z harvestu ) - jest tam za dużo chłamu, który blokuje "porządany rezultat".
Tak jak kolega @Prezydent_Polski wspomniał - jeżeli chcesz się pobawić w crafting, to zawsze sprawdź symulatorem jak on to widzi. Domyślnie robi się symulację 3 slot resonator delve (bo mniejsze zostaną ujęte, a 4slot to