Wpis z mikrobloga

Wymyśliłem na poczekaniu teorię spiskową.
Polska aktualnie płaci tak dużo Ukrainie i Ukraińcom, bo jest to forma spłaty żydowskich roszczeń.

USA walczy z Rosją, więc zamiast żydzi płacić Ukrainie, my płacimy.
Policzyć trzeba ile dajemy Ukrainie, czy na koniec nie wyjdzie taka kwota, jaką oczekują od nas żydzi w swoich roszczeniach związanych z 447.
I czyje będzie na wierzchu? :)

Nikt jej jeszcze nie wymyślił, przynajmniej nie słyszałem.
Ktoś mnie zainspirował, i połączyłem to. :)

To jedyny sposób, żeby narodowi polskiemu zamknąć mordy, wmawiając poczucie winy, i sobie bezkarnie spłacać żydom ich roszczenia.

#rosja #ukraina #wojna #izrael #usa #zydzi #447 #korwin #konfederacja #rosja #polska #polityka #pis #4konserwy #roszczeniazydowskie #teoriespiskowe #kaczynski #putin #braun
  • 8
XD powinieneś fantasy pisać


@gejuszmapkt: Coś tam piszę do szuflady. ;P

Mocno osłabiamy rosję , mamy nową jakość współpracy pl-ua i jeszcze spłacone bezpodstawne żądania Izraela.


@Mistrzrozkimnki: Ale bez tego USA/żydzi by musieli sami sobie płacić na Ukraińców. Zero kosztów byśmy mieli.
By nam usunęli Rosję za free dla nas.
Polska aktualnie płaci tak dużo Ukrainie i Ukraińcom, bo jest to forma spłaty żydowskich roszczeń.


@milymirek: Polska dała coś na początku. Teraz już praktycznie całkiem pomoc z naszej strony ustała. Ponadto lwia część tej pomocy to była pomoc prywatna a nie państwowa.