Wpis z mikrobloga

@s---k: W Game Passie można też np. pograć na PC oraz na XONE, nie ma ciśnienia na posiadanie nowszych konsol i nie ma na nie (jeszcze) gier na konsolową wyłączność dla Series S/X. Choć biorąc pod uwagę, że Series S można tanio nabyć spodziewałem się jednak lepszego wyniku.
@Alakecz: to w takim razie po co im Xbox, skoro więcej zarabiają na PC?


Bo to dwie inne grupy docelowe. Jest wielu graczy w tym ja którzy nie chcą pc, wolą konsolę.

Zarabiają z dwóch miejsc na raz więc po co mieliby z tego rezygnować nawet jeśli więcej zarabiają z pc.
@DESiGNER86: Wy dalej myślicie ze celem microsoftu to sprzedaz xboxa? XD przecież to prawdopodobnie może być jedna z ostatnich zrobionych konsol stacjonarnych. Oni większość środków poświęcają na gamepassa, który ma ile użytkowników? 25 milionów, a to było w kwietniu. Matematykę zostawiam wam xD
@DESiGNER86: praktycznie każdy kto nie jest Polakiem ;) Sam płacę pełną cenę, bo po prostu XGPU jest bezkonkurencyjny w swojej ofercie. Powinien zresztą ze 100zł kosztować za to co oferuje czyli wspaniałe gry ;)
@DESiGNER86: Jeżeli myślisz ze ich to w jakikolwiek sposób rusza to nieźle. Oni nawet nie ukrócają kupowania gier taniej przez VPN na takiej enebie. Niektórzy tutaj myślą ze zieloni dopłacają do biznesu xD nie martw się ich pieniędzmi. Zarabiają bardzo dobrze, a w przyszłości i tak zwiększa cenę za gamepassa. Myślisz ze jak dojdzie do deala z activision to podczas grania w nowego coda będzie się komuś chciało robić nowe konto
@DESiGNER86: I pisze to jako osoba która w przyszłości kupi ps5 tak czy tak ze względu na ekskluzywne gry. Microsoft robi świetny biznes na gamepassie i dobrze wie o tym ze Sony aktualnie jest ubrany wyłącznie w gry singleplayer
@DESiGNER86: Dokładnie

Sony znowu dostaje #!$%@? od Nintendo

Microsoft zarabia coraz więcej, także na posiadaczach PC do czego przekonuje się ostatnio Sony. Sam mam obecnie wykupionego gamepasa i pada od Xboxa pod PC.

Ciekawe kiedy polityka podkupywania gier na wyłączność zemści się na Sony.