Wpis z mikrobloga

@Ateeeny: Ktoś musi tam dostawać duże pieniądze za obrzydzanie Polski i Polaków innym Polakom, którzy uważają się za lepszych bo czytają wysrywy z onetu, wyborczej i reszty medialnego rynsztoku.
  • Odpowiedz
@Ateeeny: Przerażające jest to jak kobiety wymyślają sobie coraz to nowsze problemy, jakby były tak niesamowicie uciśnione przez społeczeństwo. "Będę chodzić bez stanika bo tak mi wygodnie" I od razu ból dupy bo chłopy patrzą. Wraca taka wieczorem, to gość za nią powinien przejść na drugą stronę żeby czuła się bezpiecznie, bo to przecież potencjalny gwałciciel. Przykładów można mnożyć mnóstwo, bo potrafią z dupy stworzyć problem. O ile spokojniejszy byłby
  • Odpowiedz
@Ateeeny: No niestety. Wizyta na plaży teraz a 25 lat temu. Naprawdę przepaść. Widać wyraźnie przeciętny wzrost wagi wszystkich, biorąc uśrednienie. Są osoby fit ale ten rdzeń populacji stale tyje. Kiedyś płaskie, choć nie wyćwiczone brzuchy a dziś brzuszki z tłuszczykiem to normalność ale czasem między nimi wysportowany i rzeźbiony brzuszek tyle że nieczęsto.
  • Odpowiedz
@MateMizu: oj nie zawsze. Też znałem paru chłopow którzy mieli takie same wymówki w stylu "mam wolny metabolizm", "jem nie dużo" a w rzeczywistości to było zwykle lenistwo i brak cierpliwości. Bo zrzucanie dużej wagi (15 kg wzwyz) to proces który wymaga zmiany nawykow
  • Odpowiedz