Wpis z mikrobloga

@Nowelizacja: Jakiś wykopek-roztropek ma jeszcze jakieś wpisy dotyczące pitbulli czy ogólnie podobnych ras, w których piszą, że to słodkie psiaczki i nie robią krzywdy, a nie zawsze właścicielami są patusy? Bo właśnie się okazało, że wykopek, który ostatnio bronił tej rasy, co najmniej przypomina patusa ( z podejrzanie duża wiedzą o przestępstwach o charakterze seksualnym) - tak, tymi dotyczących ludzi. A tutaj wpis: https://www.wykop.pl/wpis/67342103/z-okazji-zagryzienia-jakiegos-chlopa-przez-pitbull/\_(ツ)_/¯ #psy #pokazpsa #zwierzatka #pieski #rozowepaski #niebieskiepaski #pitbull
  • 10
@Nowelizacja ( ͠° ͟ل͜ ͡°) ja siedziałem za zioło. Czemu wy wszystko sprowadzacie do seksu? Czemu kobiety myślą tylko o pukaniu? Brakuje wam czegoś (poza rozumem)??? Świruje. Z drugiej strony śmiesznie jest nazywać kogoś patusem, tym bardziej że ten ktoś nie tylko może być od ciebie starszy, mądrzejszy i mieć dużo większy zasób słów ¯_(ツ)_/¯ najśmieszniejsze że jesteś pewnie zwykłą, polską prowincjonalną dziewczyną - bez
ja siedziałem za zioło


@Kurczak2022: a gdzie mieszkasz i gdzie odbyłeś karę? Bo od tego będzie zależeć czy miałeś 5 gram czy 100 i handlowałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) > Czemu wy wszystko sprowadzacie do seksu? Czemu kobiety myślą tylko o pukaniu? Brakuje wam czegoś (poza rozumem)???

@Kurczak2022: 99% ludzi w Polsce nie zna i nie używa określenia "inna czynność seksualna". Kiedyś, w trakcie studiów, śmiałyśmy
@Kurczak2022: @Nowelizacja:

Mądrzejszy i większy zasób słów xDDDDD
Patusy mądrzeją dopiero koło 40-50tki. I to nie tyle co mądrzeją co spokojnieją, bo widzą że sprawność nie ta i takie życie na przypale albo wcale większej przyszłości nie ma.

Zabawne że Pani studentka z kolei porusza kwestie zarobków. #!$%@? to trzeba też mieć niezły zapas kompleksów żeby niby być w wyższej kaście społecznej z "wysoko postawioną poprzeczką finansową" (xDˣᴰ), a jednak
@ruda_stuleja zależy czy jesteś patusem, czy wygodniej ci takiego zgrywać ( ͡º ͜ʖ͡º) z tą kwestią zarobków też nie wiem o co jej chodziło, ale ty też się nie unoś. No ogólnie to większość Polaków jak ty rudy jesteście zwykłymi chamami którzy buty poznali w 42 ( ͡~ ͜ʖ ͡°) jak je moim dziadkom z nóg sciagaliscie. Ale UJ z tym. Proletariat (
@ruda_stuleja znajdź sobie dziewczynę ¯_(ツ)/¯. To jest forum ze śmiesznymi obrazkami, nie trzeba pisać elaboratu w komentarzu ( ͡º ͜ʖ͡º) te mordki wstawiam z przyzwyczajenia i dla zabawy. Ale przyznasz że żart z pisowcem dał ci trochę uśmiechu, i dobrze.
Wy za dużo myślicie i insynuujecie, powinniście więcej żyć i doświadczać. Myślałem że ludzie w moim wieku mają trochę więcej dystansu, skromności i samoświadomości. Najwidoczniej się
@Nowelizacja: Dlaczego ludzie tutaj się tak ośmieszają. Jeden patus w tę, czy drugą stronę, naprawdę coś potwierdza? Koincydencja nie implikuje przyczynowości. Być może, tzw. patusy lubią jakąś rasę psów bardziej, a inną mniej. W absolutnie żaden sposób nie wiedzie to w drugą stronę, tzn. "na jednym końcu smyczy pies rasy X, zatem na drugim znajduje się patus". Mózg mnie boli od czytania takiego gówna, dlatego regularnie się tego teraz czepiam, może
@ruda_stuleja wzajemnie.
@debug Polacy strasznie generalizują. Uważają się za Bóg wie co i nie dostrzegając niczego poza czubkiem własnego nosa. Hipokryzja pełną gębą. Gdyby byli choć w połowie tak inteligentni jak im się wydaje to już dawno bylibyśmy potęgą kosmiczną ¯_(ツ)_/¯ dobrze że idzie recesja to będzie się z czego śmiać. weltschmerz ich wykończy ( ͡º ͜ʖ͡º)