Wpis z mikrobloga

@Atreyu: Mocne słowa na mieszkańca kraju w którym sztyletują staruszków na wózkach i strzelają do ośmioletnich dziewczynek (last week only) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Atreyu: #!$%@? pedalarze, w Niemczech też chcą wprowadzić rejestrację rowerów elektrycznych bo #!$%@? nimi po głównych drogach w godzinach szczytu między tirami i cała masą innych pojazdów gdy są od tego specjalnie wyznaczone ścieżki i codziennie coś. Ostatnio przez weekend dwa trupy na tej samej ulicy.
  • Odpowiedz
@bruhh: ja jestem za. Sam jestem rowerzystą i przestrzegam prawa. Sądzę, że ludzie przez to, że czują się bezkarni, pozwalają sobie na zbyt wiele. Jazda po chodnikach między pieszymi, przejeżdżanie przez pasy dla pieszysz nie upewniając się, że kierowcy ich puszczają, przejeżdżanie przez zamknięty przejazd kolejowy, jazda ulicą, gdy jest obok ścieżka i wiele innych.
  • Odpowiedz
odważne słowa jak na mieszkańca kraju w którym wszystkie wybory wygrywa Prawo i Sprawiedliwość ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Atreyu: a tam brexiciarze. Tu #!$%@? i tu #!$%@?.
Tablice się w zasadzie nigdzie nie sprawdziły. Ubezpieczenie jeśli ktoś jest rozsądnym człowiekiem to i tak ma.
  • Odpowiedz
@Atreyu: akurat w UK to obecnie czarne małpy i ciapaki a nie cywilizacja ale jako pedalarz popieram pomysł. Brak tablic i OC na rower przy obecnym natężeniu ruchu to kretynizm
  • Odpowiedz
@Atreyu: powiem tak lubię jeździć na rowerze bo sporo zaoszczędzam nie stojąc w korkach a że po drodzę łamię masę przepisów ? Jakoś mi na rowerze to nie przeszkadza :P Raz jadę jako rowerzysta raz jako pieszy by było szybciej. Taki transformers ze mnie ;d Ale jak szybko idzie dojechać z a do b to głowa mała.
Gdybym mieszkał w Krk sprzedałbym auto i przesiadłbym się na rower, mase ścieżek
  • Odpowiedz