Wpis z mikrobloga

@PeterGosling: W sumie miałem dać tylko Legię, ale nie chciałem już wsadzać kija w mrowisko, z innej strony i tak ktoś przyszedł i się zesrał także boje się myśleć co by było gdybym dał samą Legię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Devhar: jak Legi nie lubię tak to prawda. "godnie" to za dużo powiedziane, ale póki co to w ogóle tylko Lech i Legia awansują co jakiś czas do grupy.
  • Odpowiedz
tylko Lech i Legia awansują co jakiś czas do grupy.


@pwone: I o to mi właśnie chodziło w tym obrazku, nie pamiętam kiedy ostatnio jakaś inna drużyna grała w fazie grupowej LE
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: Wygodnie się wypomina te słabsze mecze, ale już o tym że jako jedyni od lat rokrocznie grają w playoffach lepszych pucharów niż LKE i jako jedyni w miarę regularnie potrafili grać w grupie europejskich pucharów to już mądrzejsze o tym nie wspominać
  • Odpowiedz
@Devhar kurde, jakby tak legia i lech co roku razem grały w pucharach to może coś więcej byśmy znaczyli w tej Europie. Ale to nie można się #!$%@?ć na ryj w lidze po dobrym sezonie.
  • Odpowiedz
kurde, jakby tak legia i lech co roku razem grały w pucharach


@StarySer: Ostatnia taka sytuacja w sezonie 15/16, żeby co roku jedna ekipa grała w LE, druga tam w LKE, albo obie w LE i LKE to by było naprawdę pięknie i byłaby jakaś stabilność, a tak znów mamy tylko jedną drużynę, o tyle dobrze chociaż że jakaś jest bo były sezony gdzie żadna nigdzie nie grała i to był
  • Odpowiedz